czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Najnowsze ogłoszenia

 • 25-lecie APC KUMA Sp. z o.o. Relacja

  ważne: do wyczerpania zapasów

  25 listopada br. w hotelu City w Bydgoszczy odbyła się huczna impreza branżowa, zwieńczona galą godną jubileuszu firmy.

  Po intensywnym dniu targowym, na którym każdy z naszych klientów mógł liczyć na fachowe porady technologiczne, czyli najważniejszy element spotkań branżowych, zatroszczyliśmy się o relaks naszych gości, organizując występy sceniczne, zadbawszy także o dobre jedzenie i sielankową atmosferę.

  Jak zwykle mogliśmy liczyć na naszych partnerów handlowych, którzy czynnie wsparli organizację niniejszego przedsięwzięcia. Około trzydziestu topowych wystawców branży piekarskiej, ciastkarskiej i lodziarskiej prezentowało na swoich stoiskach różnorakie produkty, kusząc zaproszonych gości promocjami oraz upominkami. Było z czego wybierać: biszkopty i ciasta, czekolady, dekoracje, chleby i paszteciki (te podawane na słodko i wytrawnie); opakowania, drobny sprzęt gastronomiczny, chemia spożywcza, samochody dostawcze i przetwory owocowe. Nie mogło zabraknąć lodów, które jak zwykle wyglądały niezwykle apetycznie, a smakowały jeszcze lepiej. Dwie największe i najbardziej renomowane firmy lodziarskie zaprezentowały prawdziwe arcydzieła lodowe, od których nie sposób było oderwać wzroku.

  [img]76[/img]


  Oczywiście na tym nie koniec był przewidzianych atrakcji. Wzorem lat ubiegłych zadbaliśmy o artystyczny wymiar spotkania. W poprzednich latach mieliśmy przyjemność gościć i podziwiać występy takich artystów jak Tadeusz Drozda, Jerzy Kryszak, kabaret Koń Polski czy Cezary Pazura. Tegoroczne, jubileuszowe spotkanie uświetnił swoim występem baron polskiej estrady, piosenkarz, muzyk i satyryk w jednym Pan Zbigniew Wodecki. Jesteśmy przekonani, że tegoroczny występ gwiazdy pozostanie na bardzo, bardzo długo w głowach i sercach naszych gości, pracowników i wystawców. O kulinarną część spotkania zadbał jak zawsze perfekcyjny Szef Kuchni Hotelu City, Pan Dariusz Gwiazda. I tym razem, goście byli zachwyceni smakiem i prezencją podawanych dań.

  Korzystając z okazji pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy przyjęli nasze zaproszenie, jak i pozdrowić tych z Państwa, którzy z różnych przyczyn nie mogli przyjąć naszego zaproszenia. Ogromne zainteresowanie imprezą jakie miało miejsce w tym roku jest dla nas największą dumą i napawa pozytywną energią do dalszych działań w celu umacniania naszych więzi z klientami i partnerami handlowymi.

  Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego 2016 Roku składamy Państwu życzenia wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym.

  Zarząd APC KUMA Sp. z o. o.
  wraz z pracownikami


   

  Dowiedz się więcej
 • Targi branżowe APC KUMA Relacja

  ważne: do wyczerpania zapasów

  25 listopada bieżącego roku firma APC KUMA Sp. z o. o., zorganizowała kolejne targi branżowe  skierowane do piekarni, cukierni i lodziarni z regionu kujawsko – pomorskiego i pomorskiego.

  Stało się już coroczną tradycją, że organizujemy współpracując z naszymi kontrahentami branżowe targi i nie inaczej było również w tym roku. Z prawdziwą satysfakcją pragniemy w kilku zdaniach przedstawić  relacje z owego spotkania. W tym roku impreza odbyła się 25 listopada tradycyjnie w Hotelu City w Bydgoszczy i miała  formę wystawową, która została uatrakcyjniona o występ kabaretowy oraz  uroczysty bankiet.

  [img]49[/img]

   

  Firma APC KUMA Sp. z o. o. jak corocznie była inicjatorem, organizatorem i gospodarzem wydarzenia. Chcąc zachęcić wszystkich do przybycia, zaprosiliśmy w tym roku aż 30 partnerów handlowych, którzy zaprezentowali najnowsze trendy panujące w branży i z pewnością podnieśli atrakcyjność naszego przedsięwzięcia. Było z czego wybierać: surowce, półprodukty, gotowe komponenty, samochody oraz dekoracje . Całą tą obfitą i wszechstronną ofertę zaprezentowano w bardzo przejrzysty , delikatny i smaczny sposób. Każdy z przybyłych gości mógł liczyć na porady ekspertów, ogrom wszelkiego rodzaju promocji przygotowanych przez wystawców oraz po prostu na miłe i kameralne spędzenie czasu. Prowadzący spotkanie konferansjer profesjonalnie  zaprezentował każdego z wystawców przedstawiając ich oferty handlowe.
   Na  wejściu witaliśmy Naszych Szanownych Gości lampką wykwintnego szampana a w tle towarzyszyły nam subtelne dźwięki muzyki smyczkowej. Około godziny 18 mieliśmy zaszczyt zaprosić wszystkich przybyłych Gości na przedstawienie artystyczne znakomitego aktora i wyśmienitego komika p. Cezarego Pazury. Rewelacyjny, wyborny i pełen wigoru występ  został zwieńczony poprowadzeniem loterii fantowej przez kapitalnego artystę. Rozlosowano 51 nagród rzeczowych, które stanowiły formę uznania i podziękowania dla przybyłych klientów.

  Po odsłonięciu ściany bankietowej przybyli Goście udali się na uroczysty, wykwintny, bogaty w potrawy poczęstunek przygotowany przez znakomitego Szefa kuchni. Tym smacznym akcentem zakończyliśmy tegoroczny bankiet.
  Nasi gości opuszczali nas w szampańskich nastrojach a APC KUMA Sp. z o. o. już dziś składa uroczystą obietnicę, iż za rok dołoży wszelkich starań aby kolejna edycja spotkania była również udana.

  Dowiedz się więcej
 • Targi branżowe 2013 w APC KUMA Sp. z o. o. Relacja

  ważne: do wyczerpania zapasów

  Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że 6 listopada bieżącego roku miała miejsce inauguracja pierwszych Tragów branżowych, których inicjatorem, organizatorem i gospodarzem była firma APC KUMA Sp. z o. o.

  Oczywiście nie jest to pierwsza impreza o charakterze targowym organizowana przez naszą firmę, wspomnę tylko, że było ich już kilkanaście, ale miały one zupełnie inny charakter i oprawę. Z pewnością atrakcyjność naszego przedsięwzięcia nie byłaby na tak wysokim poziomie, gdyby nie ogromne zaangażowanie naszych partnerów handlowych.

  [img]13[/img]

   

  To właśnie oni w liczbie trzydziestu zaprezentowali najnowsze i najświeższe trendy branżowe, począwszy od surowców, półproduktów i gotowych komponentów a skończywszy na samochodach, maszynach i urządzeniach dla przemysłu spożywczego. A wszystko to zostało zaprezentowane w smaczny, delikatny i przejrzysty sposób.
  Każdy z przybyłych gości mógł liczyć na kameralną atmosferę, porady ze strony ekspertów z branży oraz co charakteryzuje celowość takich spotkań, skorzystać z ogromu wszelkiego rodzaju promocji, przygotowanych przez dostawców.
  Bazując na opinii naszych partnerów handlowych oraz oceniając liczbę przybyłych gości możemy z całą pewnością zaliczyć Targi Piekarniczo Cukierniczo Lodziarskie do udanych.

  [img]11[/img]

   

  Wspólnie z naszymi klientami podzielamy pogląd, że z całą pewnością tego typu spotkania to najlepsze miejsce do nawiązywania bezpośrednich kontaktów na linii producent – klient finalny.
  Opinie i recenzje jakie do na spłynęły z lokalnego środowiska piekarsko – cukierniczo – lodziarskiego są bardzo pozytywne i dają nam ogromną motywację do dalszego działania, Dołożymy wszelkich starań aby za rok byli Państwo równie usatysfakcjonowani.

  Dowiedz się więcej

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe