...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Najnowsze ogłoszenia

 • 25-lecie APC KUMA Sp. z o.o. Relacja

  ważne: do wyczerpania zapasów

  25 listopada br. w hotelu City w Bydgoszczy odbyła się huczna impreza branżowa, zwieńczona galą godną jubileuszu firmy.

  Po intensywnym dniu targowym, na którym każdy z naszych klientów mógł liczyć na fachowe porady technologiczne, czyli najważniejszy element spotkań branżowych, zatroszczyliśmy się o relaks naszych gości, organizując występy sceniczne, zadbawszy także o dobre jedzenie i sielankową atmosferę.

  Jak zwykle mogliśmy liczyć na naszych partnerów handlowych, którzy czynnie wsparli organizację niniejszego przedsięwzięcia. Około trzydziestu topowych wystawców branży piekarskiej, ciastkarskiej i lodziarskiej prezentowało na swoich stoiskach różnorakie produkty, kusząc zaproszonych gości promocjami oraz upominkami. Było z czego wybierać: biszkopty i ciasta, czekolady, dekoracje, chleby i paszteciki (te podawane na słodko i wytrawnie); opakowania, drobny sprzęt gastronomiczny, chemia spożywcza, samochody dostawcze i przetwory owocowe. Nie mogło zabraknąć lodów, które jak zwykle wyglądały niezwykle apetycznie, a smakowały jeszcze lepiej. Dwie największe i najbardziej renomowane firmy lodziarskie zaprezentowały prawdziwe arcydzieła lodowe, od których nie sposób było oderwać wzroku.

  [img]76[/img]


  Oczywiście na tym nie koniec był przewidzianych atrakcji. Wzorem lat ubiegłych zadbaliśmy o artystyczny wymiar spotkania. W poprzednich latach mieliśmy przyjemność gościć i podziwiać występy takich artystów jak Tadeusz Drozda, Jerzy Kryszak, kabaret Koń Polski czy Cezary Pazura. Tegoroczne, jubileuszowe spotkanie uświetnił swoim występem baron polskiej estrady, piosenkarz, muzyk i satyryk w jednym Pan Zbigniew Wodecki. Jesteśmy przekonani, że tegoroczny występ gwiazdy pozostanie na bardzo, bardzo długo w głowach i sercach naszych gości, pracowników i wystawców. O kulinarną część spotkania zadbał jak zawsze perfekcyjny Szef Kuchni Hotelu City, Pan Dariusz Gwiazda. I tym razem, goście byli zachwyceni smakiem i prezencją podawanych dań.

  Korzystając z okazji pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy przyjęli nasze zaproszenie, jak i pozdrowić tych z Państwa, którzy z różnych przyczyn nie mogli przyjąć naszego zaproszenia. Ogromne zainteresowanie imprezą jakie miało miejsce w tym roku jest dla nas największą dumą i napawa pozytywną energią do dalszych działań w celu umacniania naszych więzi z klientami i partnerami handlowymi.

  Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego 2016 Roku składamy Państwu życzenia wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym.

  Zarząd APC KUMA Sp. z o. o.
  wraz z pracownikami


   

  Dowiedz się więcej
 • Targi branżowe APC KUMA Relacja

  ważne: do wyczerpania zapasów

  25 listopada bieżącego roku firma APC KUMA Sp. z o. o., zorganizowała kolejne targi branżowe  skierowane do piekarni, cukierni i lodziarni z regionu kujawsko – pomorskiego i pomorskiego.

  Stało się już coroczną tradycją, że organizujemy współpracując z naszymi kontrahentami branżowe targi i nie inaczej było również w tym roku. Z prawdziwą satysfakcją pragniemy w kilku zdaniach przedstawić  relacje z owego spotkania. W tym roku impreza odbyła się 25 listopada tradycyjnie w Hotelu City w Bydgoszczy i miała  formę wystawową, która została uatrakcyjniona o występ kabaretowy oraz  uroczysty bankiet.

  [img]49[/img]

   

  Firma APC KUMA Sp. z o. o. jak corocznie była inicjatorem, organizatorem i gospodarzem wydarzenia. Chcąc zachęcić wszystkich do przybycia, zaprosiliśmy w tym roku aż 30 partnerów handlowych, którzy zaprezentowali najnowsze trendy panujące w branży i z pewnością podnieśli atrakcyjność naszego przedsięwzięcia. Było z czego wybierać: surowce, półprodukty, gotowe komponenty, samochody oraz dekoracje . Całą tą obfitą i wszechstronną ofertę zaprezentowano w bardzo przejrzysty , delikatny i smaczny sposób. Każdy z przybyłych gości mógł liczyć na porady ekspertów, ogrom wszelkiego rodzaju promocji przygotowanych przez wystawców oraz po prostu na miłe i kameralne spędzenie czasu. Prowadzący spotkanie konferansjer profesjonalnie  zaprezentował każdego z wystawców przedstawiając ich oferty handlowe.
   Na  wejściu witaliśmy Naszych Szanownych Gości lampką wykwintnego szampana a w tle towarzyszyły nam subtelne dźwięki muzyki smyczkowej. Około godziny 18 mieliśmy zaszczyt zaprosić wszystkich przybyłych Gości na przedstawienie artystyczne znakomitego aktora i wyśmienitego komika p. Cezarego Pazury. Rewelacyjny, wyborny i pełen wigoru występ  został zwieńczony poprowadzeniem loterii fantowej przez kapitalnego artystę. Rozlosowano 51 nagród rzeczowych, które stanowiły formę uznania i podziękowania dla przybyłych klientów.

  Po odsłonięciu ściany bankietowej przybyli Goście udali się na uroczysty, wykwintny, bogaty w potrawy poczęstunek przygotowany przez znakomitego Szefa kuchni. Tym smacznym akcentem zakończyliśmy tegoroczny bankiet.
  Nasi gości opuszczali nas w szampańskich nastrojach a APC KUMA Sp. z o. o. już dziś składa uroczystą obietnicę, iż za rok dołoży wszelkich starań aby kolejna edycja spotkania była również udana.

  Dowiedz się więcej
 • Targi branżowe 2013 w APC KUMA Sp. z o. o. Relacja

  ważne: do wyczerpania zapasów

  Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że 6 listopada bieżącego roku miała miejsce inauguracja pierwszych Tragów branżowych, których inicjatorem, organizatorem i gospodarzem była firma APC KUMA Sp. z o. o.

  Oczywiście nie jest to pierwsza impreza o charakterze targowym organizowana przez naszą firmę, wspomnę tylko, że było ich już kilkanaście, ale miały one zupełnie inny charakter i oprawę. Z pewnością atrakcyjność naszego przedsięwzięcia nie byłaby na tak wysokim poziomie, gdyby nie ogromne zaangażowanie naszych partnerów handlowych.

  [img]13[/img]

   

  To właśnie oni w liczbie trzydziestu zaprezentowali najnowsze i najświeższe trendy branżowe, począwszy od surowców, półproduktów i gotowych komponentów a skończywszy na samochodach, maszynach i urządzeniach dla przemysłu spożywczego. A wszystko to zostało zaprezentowane w smaczny, delikatny i przejrzysty sposób.
  Każdy z przybyłych gości mógł liczyć na kameralną atmosferę, porady ze strony ekspertów z branży oraz co charakteryzuje celowość takich spotkań, skorzystać z ogromu wszelkiego rodzaju promocji, przygotowanych przez dostawców.
  Bazując na opinii naszych partnerów handlowych oraz oceniając liczbę przybyłych gości możemy z całą pewnością zaliczyć Targi Piekarniczo Cukierniczo Lodziarskie do udanych.

  [img]11[/img]

   

  Wspólnie z naszymi klientami podzielamy pogląd, że z całą pewnością tego typu spotkania to najlepsze miejsce do nawiązywania bezpośrednich kontaktów na linii producent – klient finalny.
  Opinie i recenzje jakie do na spłynęły z lokalnego środowiska piekarsko – cukierniczo – lodziarskiego są bardzo pozytywne i dają nam ogromną motywację do dalszego działania, Dołożymy wszelkich starań aby za rok byli Państwo równie usatysfakcjonowani.

  Dowiedz się więcej

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe