...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Najnowsze ogłoszenia

 • Wiosenne propozycje z hurtownią Drosol

  Krótko, atrakcyjnie i na temat, bez epatowania niezliczoną ilością produktów. Tak można przedstawić spotkanie zorganizowane w Szafranowym Dworze w Będzinie. Hurtownia Drosol we współpracy z dostawcami: OSM Bieruń, Vortumnus, Unifet, Komplet oraz Daisy Decor, przygotowała prezentacje produktów w połączeniu z pokazem technologicznym.

  Po krótkich prezentacjach "scenę" przejął technolog Mirosław Grzeluszka z firmy Komplet. Technolog przygotował parę ciekawych receptur, które mogą urozmaicić asortyment cukierń na święta i w okresie letnim. Do udziału w pokazie zapraszał również osoby z widowni, które w ten sposób pod fachowym okiem mogły cięć, przekładać ciasta oraz niestandardowo je dekorować, a na koniec występu otrzymać bonus w postaci drobnego upominku.

  W jednym miejscu można było dobrać mieszankę do wyrobu wielkanocnych wypieków lub pieczywa z firmy Komplet, skorzystać z oferty promocyjnej na specjalną linię produktów tłuszczowych firmy Unifet, zainteresować się płynnymi lodami, śmietankami czy serami OSM Bieruń. Decor Daisy różnorodnością ozdób przyciągnął uwagę pań szczególnie wrażliwych na tego typu dekoracje. Natomiast w firmie Vortumnus można było dobrać owoce kandyzowane, w żelu, nadzienia jogurtowo-owocowe oraz sernikowe.

  Jak przyznała Izabela Puz-Nowak z firmy Drosol, termin spotkania był w zasadzie ostatnim dzwonkiem przed przygotowaniami do Wielkanocy. Była bardzo zadowolona zarówno z wysokiej frekwencji uczestników, jak i przebiegu całego spotkania.

   

  Dowiedz się więcej

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe