czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Najnowsze ogłoszenia

 • Wiosenne propozycje z hurtownią Drosol

  Krótko, atrakcyjnie i na temat, bez epatowania niezliczoną ilością produktów. Tak można przedstawić spotkanie zorganizowane w Szafranowym Dworze w Będzinie. Hurtownia Drosol we współpracy z dostawcami: OSM Bieruń, Vortumnus, Unifet, Komplet oraz Daisy Decor, przygotowała prezentacje produktów w połączeniu z pokazem technologicznym.

  Po krótkich prezentacjach "scenę" przejął technolog Mirosław Grzeluszka z firmy Komplet. Technolog przygotował parę ciekawych receptur, które mogą urozmaicić asortyment cukierń na święta i w okresie letnim. Do udziału w pokazie zapraszał również osoby z widowni, które w ten sposób pod fachowym okiem mogły cięć, przekładać ciasta oraz niestandardowo je dekorować, a na koniec występu otrzymać bonus w postaci drobnego upominku.

  W jednym miejscu można było dobrać mieszankę do wyrobu wielkanocnych wypieków lub pieczywa z firmy Komplet, skorzystać z oferty promocyjnej na specjalną linię produktów tłuszczowych firmy Unifet, zainteresować się płynnymi lodami, śmietankami czy serami OSM Bieruń. Decor Daisy różnorodnością ozdób przyciągnął uwagę pań szczególnie wrażliwych na tego typu dekoracje. Natomiast w firmie Vortumnus można było dobrać owoce kandyzowane, w żelu, nadzienia jogurtowo-owocowe oraz sernikowe.

  Jak przyznała Izabela Puz-Nowak z firmy Drosol, termin spotkania był w zasadzie ostatnim dzwonkiem przed przygotowaniami do Wielkanocy. Była bardzo zadowolona zarówno z wysokiej frekwencji uczestników, jak i przebiegu całego spotkania.

   

  Dowiedz się więcej

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe