czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Najnowsze ogłoszenia

 • Nowość firmy APC-BACK EUROP Polska

  ważne: do wyczerpania zapasów

  Mieszanka na ciasto jogurtowe APC 10 kg.
  Mieszanka biszkoptowo-jogurtowa do wypieku ciast z owocami i kremami budyniowymi, gwarantuje stabilność i łatwość produkcji oraz utrzymanie dużej ilości owoców, co czyni z niej najlepszą bazę pod owoce i galaretki.

  Zastosowanie:
  Blaty pod ciasta deserowe, keksy, muffinki

  Zalety:
  Dodatek  jogurtu zapewnia wilgotność i długą świeżość ciasta oraz gwarantuje naturalny smak

  Dowiedz się więcej
 • Konkurs APC na ExpoSweet 2014

  ważne: do wyczerpania zapasów

  Konkurs firmy APC
  Już 15 lat firma APC buduje zaufanie swoich klientów, oferując produkty najlepszej jakości. Przy okazji targów ExpoSweet, postanowiła nagrodzić swoich konsumentów i zorganizować dla nich konkurs. Każdy klient, zaopatrujący się w hurtowni należącej do GRUPY APC, mógł wziąć udział i zawalczyć o wygranie jednej z piętnastu  MIESIAREK PLANETARNYCH do ciast lekkich model: 782050 firmy Stalglast. Warunkiem było złożenie zamówienia o jak największej wartości w dniach 18-28 marca i wypełnienie kuponu konkursowego.

  APC - BACK EUROP POLSKA Sp. z o.o. to grupa polskich hurtowni specjalizujących się w zaopatrywaniu  cukierni, piekarni i lodziarni w artykuły do produkcji. Nasza Spółka powstała w 1999 roku w Opolu zapraszając do współpracy najbardziej uznane firmy obsługujące ten segment rynku rzemieślniczego. Obecnie w ramach grupy APC - BACK EUROP działa 12 hurtowni, które wraz ze swoimi oddziałami tworzą sieć aż 29 punktów zaopatrzenia firm z branży piekarsko-cukierniczej na terenie całej Polski. Hurtownie należące do naszej Grupy posiadają kompleksową ofertę produktów, spełniającą oczekiwania i gusty każdego klienta. Dzięki owocnej współpracy z dostawcami, Członkowie Grupy swoją ofertę budują w oparciu o najnowsze trendy i technologie z branży piekarsko-cukierniczej.

  Dowiedz się więcej

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe