...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Najnowsze ogłoszenia

 • Nowość firmy APC-BACK EUROP Polska

  ważne: do wyczerpania zapasów

  Mieszanka na ciasto jogurtowe APC 10 kg.
  Mieszanka biszkoptowo-jogurtowa do wypieku ciast z owocami i kremami budyniowymi, gwarantuje stabilność i łatwość produkcji oraz utrzymanie dużej ilości owoców, co czyni z niej najlepszą bazę pod owoce i galaretki.

  Zastosowanie:
  Blaty pod ciasta deserowe, keksy, muffinki

  Zalety:
  Dodatek  jogurtu zapewnia wilgotność i długą świeżość ciasta oraz gwarantuje naturalny smak

  Dowiedz się więcej
 • Konkurs APC na ExpoSweet 2014

  ważne: do wyczerpania zapasów

  Konkurs firmy APC
  Już 15 lat firma APC buduje zaufanie swoich klientów, oferując produkty najlepszej jakości. Przy okazji targów ExpoSweet, postanowiła nagrodzić swoich konsumentów i zorganizować dla nich konkurs. Każdy klient, zaopatrujący się w hurtowni należącej do GRUPY APC, mógł wziąć udział i zawalczyć o wygranie jednej z piętnastu  MIESIAREK PLANETARNYCH do ciast lekkich model: 782050 firmy Stalglast. Warunkiem było złożenie zamówienia o jak największej wartości w dniach 18-28 marca i wypełnienie kuponu konkursowego.

  APC - BACK EUROP POLSKA Sp. z o.o. to grupa polskich hurtowni specjalizujących się w zaopatrywaniu  cukierni, piekarni i lodziarni w artykuły do produkcji. Nasza Spółka powstała w 1999 roku w Opolu zapraszając do współpracy najbardziej uznane firmy obsługujące ten segment rynku rzemieślniczego. Obecnie w ramach grupy APC - BACK EUROP działa 12 hurtowni, które wraz ze swoimi oddziałami tworzą sieć aż 29 punktów zaopatrzenia firm z branży piekarsko-cukierniczej na terenie całej Polski. Hurtownie należące do naszej Grupy posiadają kompleksową ofertę produktów, spełniającą oczekiwania i gusty każdego klienta. Dzięki owocnej współpracy z dostawcami, Członkowie Grupy swoją ofertę budują w oparciu o najnowsze trendy i technologie z branży piekarsko-cukierniczej.

  Dowiedz się więcej

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe