...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Targi branżowe 2013 w APC KUMA Sp. z o. o. Relacja

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że 6 listopada bieżącego roku miała miejsce inauguracja pierwszych Tragów branżowych, których inicjatorem, organizatorem i gospodarzem była firma APC KUMA Sp. z o. o.

Oczywiście nie jest to pierwsza impreza o charakterze targowym organizowana przez naszą firmę, wspomnę tylko, że było ich już kilkanaście, ale miały one zupełnie inny charakter i oprawę. Z pewnością atrakcyjność naszego przedsięwzięcia nie byłaby na tak wysokim poziomie, gdyby nie ogromne zaangażowanie naszych partnerów handlowych.

 

To właśnie oni w liczbie trzydziestu zaprezentowali najnowsze i najświeższe trendy branżowe, począwszy od surowców, półproduktów i gotowych komponentów a skończywszy na samochodach, maszynach i urządzeniach dla przemysłu spożywczego. A wszystko to zostało zaprezentowane w smaczny, delikatny i przejrzysty sposób.
Każdy z przybyłych gości mógł liczyć na kameralną atmosferę, porady ze strony ekspertów z branży oraz co charakteryzuje celowość takich spotkań, skorzystać z ogromu wszelkiego rodzaju promocji, przygotowanych przez dostawców.
Bazując na opinii naszych partnerów handlowych oraz oceniając liczbę przybyłych gości możemy z całą pewnością zaliczyć Targi Piekarniczo Cukierniczo Lodziarskie do udanych.

 

Wspólnie z naszymi klientami podzielamy pogląd, że z całą pewnością tego typu spotkania to najlepsze miejsce do nawiązywania bezpośrednich kontaktów na linii producent – klient finalny.
Opinie i recenzje jakie do na spłynęły z lokalnego środowiska piekarsko – cukierniczo – lodziarskiego są bardzo pozytywne i dają nam ogromną motywację do dalszego działania, Dołożymy wszelkich starań aby za rok byli Państwo równie usatysfakcjonowani.

województwa: kujawsko-pomorskie

Zobacz także

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe