czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Targi branżowe 2013 w APC KUMA Sp. z o. o. Relacja

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że 6 listopada bieżącego roku miała miejsce inauguracja pierwszych Tragów branżowych, których inicjatorem, organizatorem i gospodarzem była firma APC KUMA Sp. z o. o.

Oczywiście nie jest to pierwsza impreza o charakterze targowym organizowana przez naszą firmę, wspomnę tylko, że było ich już kilkanaście, ale miały one zupełnie inny charakter i oprawę. Z pewnością atrakcyjność naszego przedsięwzięcia nie byłaby na tak wysokim poziomie, gdyby nie ogromne zaangażowanie naszych partnerów handlowych.

 

To właśnie oni w liczbie trzydziestu zaprezentowali najnowsze i najświeższe trendy branżowe, począwszy od surowców, półproduktów i gotowych komponentów a skończywszy na samochodach, maszynach i urządzeniach dla przemysłu spożywczego. A wszystko to zostało zaprezentowane w smaczny, delikatny i przejrzysty sposób.
Każdy z przybyłych gości mógł liczyć na kameralną atmosferę, porady ze strony ekspertów z branży oraz co charakteryzuje celowość takich spotkań, skorzystać z ogromu wszelkiego rodzaju promocji, przygotowanych przez dostawców.
Bazując na opinii naszych partnerów handlowych oraz oceniając liczbę przybyłych gości możemy z całą pewnością zaliczyć Targi Piekarniczo Cukierniczo Lodziarskie do udanych.

 

Wspólnie z naszymi klientami podzielamy pogląd, że z całą pewnością tego typu spotkania to najlepsze miejsce do nawiązywania bezpośrednich kontaktów na linii producent – klient finalny.
Opinie i recenzje jakie do na spłynęły z lokalnego środowiska piekarsko – cukierniczo – lodziarskiego są bardzo pozytywne i dają nam ogromną motywację do dalszego działania, Dołożymy wszelkich starań aby za rok byli Państwo równie usatysfakcjonowani.

województwa: kujawsko-pomorskie

Zobacz także

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe