...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Atrakcyjne targi z firmą Merkur Relacja

8 lutego br. firma Merkur gościła blisko 300 piekarzy i cukierników z ponad 100 firm z Mazowsza podczas corocznych Targów Piekarniczo-Cukierniczych. Impreza odbyła się w przepięknej scenerii Hotelu Windsor na tle Zalewu Zegrzyńskiego w  Jachrance.

Tak duże przedsięwzięcie nie mogło się odbyć bez stałych partnerów handlowych, którzy wspierają organizację targów, a także prezentują trendy obowiązujące na rynku piekarniczo-cukierniczym. Najliczniejszą grupą były firmy z branży mieszanek piekarniczo-cukierniczych: Credin, Sonneveld, Uniferm, Martin Braun, Bakels, Komplet. Kolejną grupą były firmy produkujące nadzienia, reprezentowane przez liderów, firmy: Grados (należący do Grupy Martin Braun), Vortumnus i Prospona

.

 

Wśród wystawców nie brakowało producentów nabiału ‒ Lactalis oraz OSM Bieruń, a także tłuszczów: słowackiego producenta wysokiej jakości margaryn Beluša Foods oraz lidera na polskim rynku tłuszczów ‒ ZT Kruszwica. Ozdoby oraz dekoracje dla branży cukierniczej prezentowały firmy: Natalia oraz Daisy Dekor. Ofertę handlową w zakresie maszyn i sprzętu dla zakładów piekarskich czy cukierniczych przedstawiła zarówno firma Intertech, zajmująca się produkcją maszyn typu drop, jak i Hert – lider w tym sektorze, zajmujący się nie tylko handlem, ale również wdrażaniem nowych technologii i rozwiązań.

Po raz kolejny swoje stoisko przygotowała także firma Merkur, która promowała produkty gotowe oferowane pod marką własną (Favorit, Złota Babka), jak również wiele surowców importowanych, m.in.: wysokiej jakości owoce w puszkach, migdały, rodzynki i słonecznik, skórka pomarańczowa.

 

 

Na targach po raz pierwszy pojawiły się takie firmy, jak: Jagr i Unifet (które prezentowały bogatą ofertę margaryn), Emix, Alfatec, Reypol, Lallemand, Jar, Polder, Eipro Holger. Zaproszenie dla wystawców przyjął również włoski producent komponentów lodziarskich Giuso, którego wyłącznym dystrybutorem w Polsce od tego roku jest firma Merkur jako część Polskiej Grupy Dystrybucyjnej. Giuso wspólnie z firmą Primulator przygotował stoisko z wyśmienitymi lodami.

 

     

Trwa Promocja Wielkanocna z firmą Merkur
Firma Merkur wspólnie z partnerami handlowymi przygotowała dla swoich klientów Promocję wielkanocną, która potrwa do
połowy kwietnia 2014 r. Więcej informacji w gazetkach promocyjnych oraz u pracowników firmy Merkur 09. Atrakcyjne upominki gwarantowane!

kontakt

 

 

Zaproszeni goście przez kilka godzin mogli zwiedzać wystawę targową, zdobyć interesujące informacje na temat nowych produktów, jak również konsultować się z technologami. W programie spotkania przewidziano również wykłady znanych osób z branży, które zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem. Pierwszym prelegentem był znany i ceniony prof. Jan Klimek, który poprowadził wykład dotyczący innowacji w biznesie. Natomiast technolog Piotr Bąk przedstawił produkcję lodów jako pomysł na biznes w okresie spowolnienia letniego.

Na tym nie kończył się program spotkania w Jachrance. Klienci, którzy podczas targów złożyli zamówienia, wzięli udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Szczęśliwców losowania poznaliśmy krótko po kolacji w sali balowej Hotelu Windsor. Następnie prezes Merkur 09 Rafał Gorczyca zaprosił gości do wspólnej zabawy, która trwała do białego rana.

 

województwa: mazowieckie

miasto: Jachranka

Zobacz także

Nadchodzące wydarzenia

Terminy wydarzeń

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe