...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Targi z firmą Merkur

Firma Merkur wie, jak zorganizować dobrą zabawę i zadbać o integrację swoich kluczowych klientów i dostawców dla branży.
9 lutego br. Targi Piekarniczo-Cukiernicze w hotelu Windsor w Jachrance przyciągnęły wielu gości z różnych regionów Polski.

Targi zgromadziła szerokie grono piekarzy i cukierników z całego Mazowsza. Na imprezie gościli również klienci z Lublina i Kielc , gdzie firma Merkur posiada swoje oddziały. Wystawcy zadbali o przepiękne stoiska i niepowtarzalne ekspozycje które mogli podziwiać wszyscy zaproszeni goście.

Bogata oferta

Wszyscy zaproszeni goście przez kilka godzin mogli zwiedzać przygotowane stoiska, zdobywać interesujące informacje na temat nowych produktów, jak również skorzystać z rad technologów, którzy służyli fachową wiedzą. Podczas takiego wydarzenia nie mogło zabraknąć firm z branży mieszanek piekarniczo-cukierniczych, reprezentowanych przez firmy: Credin, Bakels, Braun, Eco Trade, Komplet, Uniferm. Drugą ważną grupą wystawców były firmy produkujące nadzienia – liderzy w tej kategorii: Grados, Vortumnus oraz Prospona. Na targach pojawiły się także firmy nabiałowe, m.in. Lactalis, Caltabriga i OSM Bieruń. Nie mogło zabraknąć producentów tłuszczów i margaryn: ZT Kruszwica – lidera na polskim rynku – oraz słowackiego producenta wysokiej jakości margaryn Belusa Foods.

Po raz kolejny swoje stoisko przygotowała firma Merkur, która promowała produkty pod własną markę, jak również wiele surowców importowanych z zagranicy, m.in.: wysokiej jakości owoce w puszkach, migdały, rodzynki i słonecznik. Nowością były żele dekoracyjne z Portugalii oraz wyśmienite włoskie pieczywo firmy Melfel.

Zwiedzający mogli tak-że rozkoszować się wyśmienitym smakiem lodów, przygotowanych przez firmy Giuso i Primulator.
W gronie wystawców po raz pierwszy pojawiły się firmy Caltabriga, polski producent wysokiej jakości tłuszczów zwierzęcych i roślinno-zwierzęcych, oraz Natalia – producent wysokiej jakości ozdób cukierniczych.

Nie tylko stoiska

Jedną z atrakcji targów był wykład prof. Jana Klimka dotyczący nowych możliwości rozwoju biznesu w Polsce. Podczas wykładu głos zabrał również Leszek Truskolawski, prezes Polskiego Związku Cukierników, Lodziarzy i Karmelarzy RP. Oba wystąpienia zostały nagrodzone gromkimi brawami. Po części targowej nastał czas zabawy, po kameralnej kolacji w sali balowej hotelu Windsor Rafał Gorczyca, prezes firmy Merkur 09, serdecznie podziękował przybyłym gościom i zaprosił do wspólnej zabawy. Klienci, którzy tego dnia złożyli zamówienia na prezentowane produkty, mogli wziąć udział w loterii. Losowanie atrakcyjnych nagród odbyło się na wieczornej gali.

województwa: lubelskie, mazowieckie

Zobacz także

Nadchodzące wydarzenia

Terminy wydarzeń

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe