czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Guillin Polska

Oleśnica, 56-400

woj. dolnośląskie

ul. Przemysłowa 3

Produkty i usługi

Pojemniki cukiernicze Alipack Pojemniki cukiernicze Alipack Ekologiczne opakowania do zgrzewu serii Gastro Norm Ekologiczne opakowania do zgrzewu serii Gastro Norm Opakowania do tortów Opakowania do tortów

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (3)

Opis działalności

Guillin Polska to nowa firma, która powstała w wyniku połączenia dwóch spółek Anis Opakowania oraz Kreis Pack. Guillin Polska to producent innowacyjnych opakowań jednorazowych z tworzyw sztucznych. O najwyższej jakości wykonywanych przez nas wyrobów świadczą liczne certyfikaty ISO, BRC , jak również ogromna, stale rosnąca liczba zadowolonych Klientów. 

W trosce o klienta nieustannie rozszerzamy naszą ofertę, zarówno o nowe wzory, jak i nowe propozycje gam asortymentowych. 

Wszystkie nasze działania skupione są na jak najwyższej innowacyjności i jakości produktów.

Guillin Polska to jedna z 21 spółek, która korzysta z wiedzy i doświadczenia francuskiej Grupy Guillin. 

Grupa Guillin to europejski leader na rynku opakowań dla supermarketów, hipermarketów, przemysłu spożywczego, cukierniczego, firm cateringowych oraz handlu tradycyjnego. 

Bogate, 45-letnie doświadczenie, zapewnia Grupie Guillin umiejętności optymalizowania elastyczności produkcji, co pozwala na sprostanie wymaganiom i potrzebom naszych Klientów.

Dzięki dużym możliwościom produkcyjnym każdego roku produkowanych jest ponad 14 miliardów opakowań.  

Ponadto polityka Grupy Guillin prowadzona w zakresie innowacji pozwoliła jej na zgłoszenie ponad 300 znaków towarowych,  wzorów użytkowych i wniosków patentowych. 

 

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe