...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Dawn Foods Poland

Przeźmierowo, 62-081

woj. wielkopolskie

ul. Przepiórcza 6

Opis działalności

W Dawn Foods wiemy, że klienci i rodziny na całym świecie liczą na naszą pomoc podczas organizacji wyjątkowych spotkań. Właśnie dlatego wykorzystujemy nasze moce produkcyjne i sieć dystrybutorów oraz łączymy je z naszą wiedzą, pasją i innowacyjnością, aby tworzyć kuszące słodkości dla ludzi na całym świecie. 

Oferujemy bogaty wybór mieszanek, baz, lukrów, glazur, nadzień, mrożonych ciast i gotowych produktów dla branży gastronomicznej na całym świecie. 

Tempo życia się zwiększa, a nasi klienci muszą wyjść naprzeciw temu wyzwaniu. Ale bez względu na zmiany, u nas jedno nigdy się nie zmieni: nasza pasja tworzenia doskonałych produktów cukierniczych oraz innowacyjnych rozwiązań. 

Jak realizujemy nasze cele
Jak udaje się nam odnosić sukces od niemal 100 lat? Jak mamy zamiar odnosić sukcesy przez kolejne 100? Sekretem są zasady, które definiują nas od pokoleń. Nasz sukces budujemy na trwałym fundamencie:

 • Wiedzy o procesach cukierniczych i branży
 • Pasji i wspieraniu sukcesu naszych klientów
 • Umiejętności oferowania produktów i pomysłów na ich wykorzystanie, aby nasi klienci skutecznie sprzedawali swoje wyroby

Rozpoczęcie działalności

2008

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe