...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Union Chocolate

Żychlin, 99-320

woj. podkarpackie

Al. Racławickie 6

Opis działalności

Union Chocolate Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem rodzinnym i od lat jednym z czołowych producentów czekolady oraz półproduktów cukierniczych na rynku polskim. Union Chocolate to jeden z dwóch zakładów w Polsce, który wytwarza miazgę kakaową, a produkcja prowadzona jest w cyklu od ziarna do czekolady.

Długie, bo ponad 30 letnie doświadczenie, oraz nieustanne doskonalenie jakości poprzez wprowadzenie kolejnych standardów zarządzania jakością jak BRC, IFS, UTZ MB Bilans Masy, produkcja zgodnie z wymaganiami koszerności dla całego zakładu, oraz możliwość produkcji wyrobów single origin pozwala na urozmaicenie naszego asortymentu.

Poza produkcją czekolady w asortymencie firmy znajdują się również nowe produkty jak wielokolorowe proszki kakaowe i dezodoryzowany tłuszcz kakaowy. Ale nie zapomniano także o smakoszach czekolady, dla których przygotowano gorzką tabliczkę czekolady z dodatkiem specjalnie uszlachetnionego ziarna kakaowego – Czekolada extra gorzka z prażonym, kruszonym ziarnem kakaowym.

 

NOWA INWESTYCJA

Nasze czekolady są odzwierciedleniem najwyższych standardów jakości. Surowce pochodzące od stałych i sprawdzonych dostawców oraz produkcja prowadzona na nowoczesnych i w pełni zautomatyzowanych liniach, zapewniają światowy standard naszych wyrobów.

Jako nieliczni spełniamy wymogi Koszerności i jesteśmy pod stałą kontrola Rabinatu, dzięki czemu mamy otwartą drogę na praktycznie wszystkie rynki świata.

Ciągłe doskonalenie jakości oraz przestrzeganie zasad bezpieczeństwa zdrowotnego naszych wyrobów stworzyło podstawę do kooperacji z największymi krajowymi i zagranicznymi producentami słodyczy, których produkty znane są wszystkim wielbicielom słodkich łakoci.

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe