...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Now Act Consulting Sp. z o.o.

Warszawa, 04-510

woj. mazowieckie

ul.Edisona 2

Opis działalności

Teraz każdy, kto prowadzi zakład piekarski, cukiernie, lodziarnie a nie posiada jeszcze wdrożonego systemu HACCP może zrobić to samodzielnie za pomocą platformy internetowej HACCP-ONLINE.com.pl.
Do głównych zalet takiego rozwiązania można zaliczyć niskie koszty, krótki czas wdrożenia i tworzenia dokumentacji, a wszystko to bez konieczności opuszczania placówki, w dowolnym miejscu i czasie.

HACCP-ONLINE.com.pl to platforma internetowa stworzona w ramach programu Innowacyjna Gospodarka* oferująca dwie e-usługi: e-szkolenia oraz e-dokumentację.

Szkolenia HACCP Online zostały opracowane w przystępnej formie dla każdej branży oddzielnie, a oprócz treści merytorycznych zawierają dużą ilość praktycznych przykładów, zdjęć filmów i quizów. Każdy uczestnik może po ukończeniu e-szkolenia i zdaniu e-testu pobrać automatycznie certyfikat ze swoimi danymi w wersji polskiej oraz angielskiej (PDF).

Dzięki interaktywnemu kreatorowi, który umożliwia samodzielne sporządzenie dedykowanej dla danej placówki dokumentacji nie ma problemu z jej przygotowaniem – może to zrobić praktycznie każdy, nawet bez znajomości zasad systemu HACCP.

Użytkownik odpowiada jedynie na proste pytania, wybierając odpowiednie opcje wyboru, a system sam konfiguruje kompletną dokumentację złożoną z Księgi HACCP, księgi dobrych praktyk, niezbędnych instrukcji oraz procedur. To co jednak najważniejsze, a co do tej pory sprawiało najwięcej problemów, to automatyczna analiza i dobór przez aplikację krytycznych punktów kontroli (CCP).

Panel klienta wyposażony jest w wiele narzędzi umożliwiających m.in. samodzielne zarządzanie szkoleniami, kontrolę postępów czynionych przez pracowników, pobranie certyfikatów, dokumentacji, faktur czy też generowanie gotowych raportów.
Rozwiązujemy problemy z zakresu bezpieczeństwa żywności i żywienia. Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę oraz współpracujemy ze znanymi firmami.

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe