...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

F.H. MASZ Gliwice

Gliwice, 44-100

woj. śląskie

ul. Jana Śliwki 33

Filie

ul. Jana Śliwki 33, 44-102 Gliwice
ul. Portowa 4, 44-100 Gliwice

Dystrybutor firm i marek

RM, SPE, RE, Sinmag, GHIBLI, i inne

Opis działalności

Dlaczego MASZ? To proste jak bułka za dwa grosze!

Doświadczenie - MASZ Gliwice, firma o 15 letnim doświadczeniu z całkowicie polskim kapitałem, to na dzień dzisiejszy czołowy i ceniony producent maszyn i urządzeń piekarniczych w naszym kraju. W naszym kraju, ale także w Unii Europejskiej. Naszymi urządzeniami wzbudzamy coraz większe zainteresowanie na rynku wspólnotowym, efektywnie konkurując z producentami niemieckimi, czy włoskimi. Posiadamy wszystkie wymagane certyfikaty europejskie.

Wszechstronna obsługa - Oprócz produkcji, remontów maszyn używanych i serwisu, zajmujemy się także pośrednictwem handlowym dla naszej piekarniczo-cukierniczej branży, a nawet dla branży gastronomicznej. Jeśli nasz Klient życzy sobie, by wyposażyć jego nowy zakład, czy zmodernizować dotychczasowy, robimy to z przyjemnością. Nasz sklep internetowy stanowi w tym zakresie cenne narzędzie w procesie decyzyjnym dla naszych Klientów.

Indywidualne podejście - Stosujemy rozwiązania sprawdzone przez lata praktyki we własnej piekarni, udostępniając je naszym Klientom, dla ich określonych potrzeb. Do każdego z naszych Klientów podchodzimy w sposób indywidualny, przedstawiając jak najbardziej korzystne warunki współpracy. Podobnie działają instytucje finansowe, z którymi współpracujemy, dlatego polecani przez nas Klienci są obsługiwani bez nadmiernej drobiazgowości, szybko i sprawnie, jeśli takiego wsparcia potrzebują

Profesjonalizm i niezawodność - Własny dział konstrukcyjny? To ambicja niejednego z naszych konkurentów. Nasze maszyny są nieustannie modyfikowane tak, by osiągnęły najwyższą klasę światową. Perfekcyjne działanie to dla nas konieczna codzienność. Jesteśmy pewni niezawodności naszych urządzeń, dlatego udzielamy na nie 2 lata gwarancji. Znamy twoje potrzeby. Chcesz działać szybko i efektywnie – zupełnie jak my, dlatego też ze wszystkich zobowiązań wywiązujemy się terminowo.

Otwartość i współpraca - Z uwagą obserwujemy rynek technologiczny i spożywczy. Dzięki współpracy z markowymi kooperantami w procesie produkcji i sprzedaży znamy wszelkie nowe trendy i rozwiązania,

Jesteśmy producentem:

- Miesiarek spiralnych ze stałą dzieżą o pojemnościach na 40, 60, 80, 120, 160, 200 kg ciasta, w których sprawdzona i efektywna technologia, zgodność z normami CE wpływają nie tylko na wygodę, bezpieczeństwo pracy lecz przedewszystkim wydajności oraz zmniejszeniu kosztów w twoim przedsiębiorstwie. W celu wygodniejszej obsługi wprowadziliśmy przydatne rozwiązania takie jak elektroniczny pulpit sterujący, podświetlenie dzieży żarówką halogenową, czujnik temperatury zainstalowany w ostrzu miesiarki pozwalający na cyfrowy odczyt temperatury ciasta oraz wiele innych. Są to jednak zaledwie detale w porównaniu z technologią, pozwalającą na pracę maszyny nawet w przypadku ewentualnej awarii elementów elektroniki. Elementy mające bezpośredni kontakt z produktami żywnościowymi takie jak dzieża, spirala, ostrze czy osłona dzieży wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

- Miesiarek spiralnych z dzieżą wyjezdną o pojemnościach na 120, 160, 200, 250 i 300 kg ciasta, w których zastosowaliśmy dodatkowo rewolucyjny system zabezpieczający przed przegrzaniem ciasta.

- Krajalnic pół oraz w pełni automatycznych jak i taśmowych o bezkonkurencyjnej wydajności krojenia pieczywa.

Jesteśmy dystrybutorem:

Wysokiej jakości sprzętu dla piekarń, cukierni i pizzerii wielu firm zagranicznych, m.in. Niemieckich, Włoskich. Staramy się, aby nasza oferta nieustannie posiadała sprawdzone oraz innowacyjne urządzenia. W ich doborze kierujemy się następującymi kryteriami: duża wydajności, niska awaryjność, wygodna obsługa.

A wszystko to w Polskiej, przestępnej cenie!

Rozpoczęcie działalności

1998

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe