czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

BARTEX KLUZA Sp. J.

Częstochowa, 42-202

woj. śląskie

Żytnia 58

Opis działalności

”Bartex” to firma rodzinna działająca na rynku od 1992 roku.
Zajmuje się zaopatrzeniem ciastkarni, piekarni, kawiarni i lodziarni, producentów makaronów, majonezów i innych zakładów branży spożywczej w regionie częstochowskim.

Od samego początku istnienia głównym celem firmy była współpraca z renomowanymi w Polsce i za granicą producentami i importerami branży spożywczej.

W 2000 roku firma ”Bartex” wspólnie z czterema hurtowniami z województwa śląskiego stworzyła grupę zakupową pod nazwą GHM Sp. z o. o., do której w następnych latach przystępowały kolejne firmy z całej Polski. Uczestnictwo w GHM dało pozytywne efekty, dzięki którym możliwe było umacnianie pozycji konkurencyjnej firmy na rynku oraz utrzymanie stabilnego tempa wzrostu.

Kolejnym etapem w rozwoju przedsiębiorstwa było przeniesienie spółki 20 września 2010r do nowego obiektu przy ul. Żyznej 58 w Częstochowie, co zdecydowanie przyczyniło się do poprawy warunków i organizacji pracy. Znaczne powiększenie powierzchni magazynowej oraz zastosowanie systemu regałów wysokiego składowania usprawniło procesy magazynowe i transportowe. Dzięki temu firma wprowadza do swojego asortymentu produkty, których do tej pory nie posiadała, aby stworzyć jak najbardziej kompleksową ofertę dla klientów, uwzględniając także potrzeby rynku HoReCa.

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe