...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

KOMPLET Polska

Tarnowo Podgórne, 62-080

woj. wielkopolskie

ul. Chlebowa 2

Produkty i usługi

KOMPLET Świeżynka 20 KOMPLET Świeżynka 20 KOMPLET Boleros KOMPLET Boleros KOMPLET Neuschnee-puder dekoracyjny odporny na działanie wilgoci KOMPLET Neuschnee-puder dekoracyjny odporny na działanie wilgoci

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (59)

Opis działalności

Firma KOMPLET Polska powstała w 1994 roku. Jest częścią międzynarodowej grupy ABEL+SCHAEFER/KOMPLET, legitymującej się ponad stuletnią tradycją. Na bogatą i różnorodną ofertę firmy składają się surowce dla wyrobów cukierniczych i piekarniczych.

Firma KOMPLET to połączenie tradycji i nowoczesności; natury i skomplikowanej technologii. Wszystko to odbywa się przy zachowaniu odpowiedzialnego korzystania z surowców, wysokiego standardu higienicznego oraz systematycznej i szczegółowej kontroli procesów produkcyjnych. Przyjęte przez nas i od lat wdrażane działania sprawiają, iż produkty firmy KOMPLET kojarzone są m.in. z:

• wysoką jakością (dewiza firmy brzmi: o jakości produktu końcowego decyduje już sam wybór surowców),

• łatwością w zastosowaniu,

• dobrym smakiem,

• wysokimi właściwościami odżywczymi.

Bliżej klienta, bliżej rynku, bliżej sukcesu! Wszystkie działania KOMPLET nakierowane są na satysfakcję Klienta. Aby była pełna nie wystarczy jednak nawet najdoskonalszy produkt – do kompletu potrzebna jest jeszcze odpowiednia współpraca. W wydaniu KOMPLET polega ona na bliskim kontakcie z odbiorcami naszych produktów - piekarzami i cukiernikami - poprzez wysokospecjalistyczny serwis i fachowe doradztwo. Grupa ponad 20 wykwalifikowanych technologów jest do dyspozycji naszych Klientów na terenie całego kraju. Team specjalistów przeprowadza prezentacje produktów naszej marki, objaśnia tajniki wytwarzania wypieków, dzieląc się rzetelną i fachową wiedzą.

Obok specjalnych szkoleń oferujemy też naszym Klientom seminaria organizowane w siedzibie naszej firmy.

 

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe