...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Credin Polska

Sobótka, 55-050

woj. dolnośląskie

Czysta 6

Produkty i usługi

„Cozonac Lemon” 10% - koncentrat ciasta półcukierniczego o smaku cytrynowym „Cozonac Lemon” 10% - koncentrat ciasta półcukierniczego o smaku cytrynowym Chleb Bawarski 50 - mieszanka piekarnicza Chleb Bawarski 50 - mieszanka piekarnicza Kostka Malibu - Ciasto Śmietankowe Kostka Malibu - Ciasto Śmietankowe

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (17)

Opis działalności

Credin Polska jest producentem wysokiej jakości mieszanek piekarsko-cukierniczych o szeroko rozwiniętej sieci dystrybucji wraz z obsługą technologiczną dla producentów rzemieślniczych i przemysłowych. W naszej ofercie znajdą Państwo ponad 170 produktów takich jak:

- polepszacze do pieczywa pszennego i mieszanego w różnej dawce dozowania, stosowane do osiągania dłuższej świeżości i lepszej struktury pieczywa,

- bogaty wybór różnorodnych w smaku i formie mieszanek i koncentratów do wypieku chlebów, ciast i ciasteczek zarówno związanych ze świętami i ich charakterystycznymi produktami, jak i codziennych smakołyków.

- Liczne propozycje kremów budyniowych i śmietanowych oraz produkty używane do dekoracji i wykańczania wyrobów ciastkarskich.

- Bogata oferta termo stabilnych owoców w żelu i nadzień owocowych, nadzień kremowo-mlecznych oraz nadzień owocowych o wydłużonym terminie przydatności.

- Margaryny i tłuszcze dla profesjonalistów. Firma Credin przeznacza duże nakłady na rozwój oraz poszerzenie oferty produktów względem panujących trendów i tendencji żywieniowych.

Przykładem jest trend o nazwie clean label (czysta etykieta), który polega na zamianie stosowanych powszechnie emulgatorów na enzymy przyjazne środowisku, bezpieczne i dezaktywujące się w naturalny sposób podczas wypieku.

 

Osiągnięcia

Dokładamy wszelkich starań, aby zdobyć Państwa zaufanie produktami najwyższej jakości, konkurencyjnymi cenami oraz profesjonalną obsługą handlową i technologiczną.Niewątpliwie świadectwem starań realizacji tych celów są przyznane nam certyfikaty potwierdzające wprowadzenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normami ISO 22000 i ISO 9001. Gwarantują bezpieczeństwo zdrowotne wyrobów Credin. Oba certyfikaty zostały nam przyznane przez DEKRA CERTIFICATION.

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe