...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Dawn Foods Poland Sp. z o.o.

Przeźmierowo, 62-081

woj. wielkopolskie

Przepiórcza 6

Opis działalności

Unifine Food&Bake Ingredients to wiodący producent dodatków cukierniczych, przeznaczonych dla cukierników poszukujących wysokiej jakości w przystępnej cenie. W skład oferty wchodzą stabilizatory do śmietany – Fondy, mieszanki ciast i kremy budyniowe, Decorgele i żele cukiernicze, owoce w żelu i czekolady, dekoracje czekoladowe firmy DOBLA oraz wiele innych produktów. Firma oferuje szkolenia dla klientów i bogatą bazę receptur. W 2011 roku firma Dawn Foods nabyła 100% udziałów w grupie Unifine Food & Bake Ingredients. Firma Dawn Foods to jedna z największych firm na świecie produkująca komponenty dla cukiernictwa oraz gotowe wyroby słodkie. Firma rodzinna, z kapitałem amerykańskim, od lat stawia na najwyższą jakość swoich wyrobów oraz zatrudnia najlepiej wyszkolonych profesjonalistów, tak, aby w jak najlepszy sposób mogła obsługiwać swoich klientów. Obecnie firma wprowadza swoje produkty również na rynek polski. Wśród nich są gotowe produkty mrożone, takie jak muffiny, cookies, brownie i wiele innych. Wszystko to produkty głęboko mrożone doskonale nadające się do gastronomii, sieci kawiarnianych czy restauracji typu "fast food". Wielką zaletą asortymentu mrożonego jest fakt, iż produkty są gotowe do podania już po 90min odmrażania, a co więcej jeszcze przez 5 dni utrzymują swoją świeżość i mogą być sprzedawane.

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe