czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Emix

Rypin, 87-500

woj. kujawsko-pomorskie

Rusinowo 73

Produkty i usługi

Jogurt Mrożony w Proszku Jogurt Mrożony w Proszku

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (1)

Opis działalności

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EMIX" powstało w 1991 roku w Rusinowie koło Rypina. Pierwszym produktem firmy były lody w proszku do automatów lodziarskich. Wyznaczyły one główny kierunek produkcyjny przedsiębiorstwa jakim jest produkcja koncentratów deserów. Na przestrzeni 20 lat funkcjonowania przedsiębiorstwa asortyment produkowanych wyrobów osiągnął poziom ponad 200 pozycji. Poza koncentratami deserów (kisiele, budynie, galaretki, ciasta i kremy w proszku .... ) w ofercie pojawił się cały szereg wyrobów konfekcjonowanych (ryż, herbata, bakalie, kasze...).

Ostatnio wprowadzonym nowym produktem jest kakao rozpuszczalne stanowiące pierwszy produkt z nowej grupy wyrobów. Grupa ta w najbliższym czasie zostanie poszerzona o kolejne wyroby typu „instant”.

Zwiększaniu poziomu sprzedaży, towarzyszy także wzrost zatrudnienia. Z roku na rok firma inwestuje w park maszynowy, inwestycje kubaturowe, systemy informatyczne do zarządzania procesem produkcji i sprzedaży oraz w kadry.

W całej swej działalności firma przeznaczała większość wypracowywanego zysku na rozwój firmy.

P.P.H. „Emix” współpracuje z ponad 350 stałymi odbiorcami w kraju. Większość produktów z oferty handlowej oferowana jest zarówno w opakowaniach detalicznych jak i cateringowych. Odbiorcami naszych produktów są również klienci zagraniczni zarówno z krajów Unii Europejskiej jak i poza unijnych.

Znaczna część wyrobów posiada certyfikaty dopuszczające do obroty na rynku rosyjskim i ukraińskim.

W roku 2003 wdrożony został system zarządzania jakością HACCP gwarantujący skuteczną kontrolę jakości produkowanych wyrobów.

W roku 2011 wdrożony został Miedzynarodowy Standard Żywności IFS.

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe