...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania































 
rozwiń opcje

Katalog firm

Emix

Rypin, 87-500

woj. kujawsko-pomorskie

Rusinowo 73

Produkty i usługi

Jogurt Mrożony w Proszku Jogurt Mrożony w Proszku

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (1)

Opis działalności

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EMIX" powstało w 1991 roku w Rusinowie koło Rypina. Pierwszym produktem firmy były lody w proszku do automatów lodziarskich. Wyznaczyły one główny kierunek produkcyjny przedsiębiorstwa jakim jest produkcja koncentratów deserów. Na przestrzeni 20 lat funkcjonowania przedsiębiorstwa asortyment produkowanych wyrobów osiągnął poziom ponad 200 pozycji. Poza koncentratami deserów (kisiele, budynie, galaretki, ciasta i kremy w proszku .... ) w ofercie pojawił się cały szereg wyrobów konfekcjonowanych (ryż, herbata, bakalie, kasze...).

Ostatnio wprowadzonym nowym produktem jest kakao rozpuszczalne stanowiące pierwszy produkt z nowej grupy wyrobów. Grupa ta w najbliższym czasie zostanie poszerzona o kolejne wyroby typu „instant”.

Zwiększaniu poziomu sprzedaży, towarzyszy także wzrost zatrudnienia. Z roku na rok firma inwestuje w park maszynowy, inwestycje kubaturowe, systemy informatyczne do zarządzania procesem produkcji i sprzedaży oraz w kadry.

W całej swej działalności firma przeznaczała większość wypracowywanego zysku na rozwój firmy.

P.P.H. „Emix” współpracuje z ponad 350 stałymi odbiorcami w kraju. Większość produktów z oferty handlowej oferowana jest zarówno w opakowaniach detalicznych jak i cateringowych. Odbiorcami naszych produktów są również klienci zagraniczni zarówno z krajów Unii Europejskiej jak i poza unijnych.

Znaczna część wyrobów posiada certyfikaty dopuszczające do obroty na rynku rosyjskim i ukraińskim.

W roku 2003 wdrożony został system zarządzania jakością HACCP gwarantujący skuteczną kontrolę jakości produkowanych wyrobów.

W roku 2011 wdrożony został Miedzynarodowy Standard Żywności IFS.

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe