czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

ULTRA POWER Systemy Półkowe

Zielona Góra, 65-368

woj. lubuskie

ul. Żytnia 3

Produkty i usługi

Regały do chłodni (polyestrowe) Regały do chłodni (polyestrowe) Regał (46x92x182cm) Regał (46x92x182cm) Regał metalowy siatkowy (4 półki w komplecie) 61x122x182cm Regał metalowy siatkowy (4 półki w komplecie) 61x122x182cm

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (7)

Opis działalności

Jesteśmy polskim producentem i dystrybutorem działającym w branży wyposażania sklepów, gastronomii, piekarni etc.
System ten znany jest już na całym świecie i cieszy się bardzo dużą popularnością wśród użytkowników wielu branż.
Na dzień dzisiejszy posiadamy już bardzo dużą sieć handlową, którą współtworzą firmy zajmujące się kompleksowym wyposażaniem wszelkiego rodzaju podmiotów gospodarczych.
Siedziba firmy mieści się w Gorzowie Wlkp., tutaj posiadamy magazyny,dział sprzedaży i to właśnie stąd rozsyłamy nasze produkty do klientów z całej Polski i z zagranicy.
Jakość naszych produktów oraz profesjonalna obsługa klienta sprawiły, że firma ULTRA POWER - POLSKA zdobyła dużych partnerów handlowych za granicą: Białoruś, Ukraina, Czechy, Rosja, Litwa, Niemcy.

Firma od początku swego istnienia produkowała regały w Polsce, jednak stale rosnące koszty produkcji zmusiły nas do znalezienia tańszych lokalizacji. W połowie lat dziewięćdziesiątych przy udziale chińskich kooperantów powstała w Chinach nowoczesna fabryka, w której nasza firma posiada 85% udziałów. Dzięki temu posunięciu ceny naszych regałów nie tylko nie wzrosły, ale nawet o kilka procent potaniały.
Dysponując bardzo dużą powierzchnią magazynową i cyklicznymi dostawami z fabryki, jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie w bardzo krótkim okresie czasu, najczęściej jest to 2-3 dni robocze!

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe