...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

HI-TEK

Warszawa, 04-665

woj. mazowieckie

ul.Majerankowa 12

Opis działalności

Firma Hi-Tek S.C. została utworzona w 1994r. przez 3 wspólników: Barbarę Zaniewskš, Stefana Nestorowicza i Danutę Wróblewskš. Rozpoczęliœmy działalnoœć między innymi wprowadzeniem na rynek polski doskonałej jakoœci pieców piekarniczych obrotowych amerykańskiej firmy BAXTER. Następnie współpracowaliœmy przez wiele lat z firmš FNaerotherm z Danii, znanej z wysokiej jakoœci pieców obrotowych.

Od kilku lat naszym stałym dostawcą szerokiej gamy pieców piekarniczych i do cukierni jest firma EUROPA s.r.l. z Włoch. Naszym hitem z kilku ostatnich lat w sprzedaży są supernowoczesne piece rurowe "Leonardo" produkcji tej firmy. Specjalizujemy się w dostawach wielu urządzeń piekarniczych i cukierniczych oraz maszyn do produkcji ciastkarskiej i oblewarek do czekolady produkcji renomowanych firm z Unii Europejskiej.

Naszym stałym dostawcą jest słoweńska fabryka GOSTOL-GOPAN specjalizuje się w projektowaniu i wyposażaniu dużych piekarni przemysłowych z piecami tunelowymi. Od początku naszej działalności ważnym dostawcą naszej firmy jest znany holenderski producent dzielarek i krajalnic do chleba firma DAUB Bakery Machinery B.V.

Rozwijamy stale również produkcje własną, głównie agregaty do garowni, garownie, smażalniki pączków oraz linie robocze do ciast z szeroką gamą wałków tnących.Swiadczymy usługi serwisowe i wykonujemy remonty pieców i maszyn piekarniczych.

Sukcesywnie zwiększamy naszą ofertę jak i podnosimy jakość naszych usług. Zapraszamy do współpracy, chętnie dzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem.

Osiągnięcia

Firma HI-TEK S.C. zajmuje się kompleksowym wyposażaniem piekarni, cukierni i ciastkarni. Zajmujemy się fachowym doradztwem popartym wieloletnim doœwiadczeniem, projektowaniem, sprzedażą urządzeń i ich instalacji. Prowadzimy serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny oraz zajmujemy się naprawami urządzeń piekarniczych i ciastkarskich

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe