...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

ROS-SWEET® Sp. z o.o.

Łańcut, 37-100

woj. podkarpackie

ul. Podzwierzyniec 27 A

Opis działalności

Firma ROS-SWEET®, jako producent bakalii, z powodzeniem funkcjonuje na rynku spożywczym handlu hurtowego od 1996 r. W kwietniu 2006 r. firma zmieniła formę prawną i od tej pory prowadzimy działalność jako ROS-SWEET® Sp. z o.o. Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem najlepszej jakości bakalii, a orzechy, ziarna i suszone owoce to główna specjalizacja firmy.

Istotną częścią strategii firmy jest zasada nabywania surowców bezpośrednio od wyselekcjonowanych producentów z Polski i zagranicy. Pozwala nam to na utrzymywanie konkurencyjności naszej oferty.

Dzięki ciągłemu rozwojowi i rozszerzaniu oferty asortymentowej uzyskaliśmy stabilną pozycję na rynku orzechów, ziaren, owoców suszonych. Najważniejsze pozycje wśród grup produktów to: orzechy włoskie i orzechy laskowe, mak niebieski, słonecznik, len, pestki dyni. Sezonowo oferujemy również nasiona roślin strączkowych, zioła, świeże oraz mrożone owoce i warzywa. Wiele produktów oferujemy w jakości konwencjonalnej i ekologicznej.

Nasza oferta skierowana jest do firm piekarniczych, cukierniczych, konfekcjonujących bakalie, firm przetwórczych i handlowych. Oprócz firm polskich naszymi klientami są odbiorcy z Europy zachodniej, środkowo-wschodniej, krajów nadbałtyckich, Rosji.

ROS-SWEET od 2010 zdecydowanie podniósł swój potencjał w zakresie magazynowania i przetwarzania surowców zwiększając powierzchnie magazynowe do 4200 m².

Inwestując w nowoczesny park maszynowy spółka wdraża zaawansowane systemy oczyszczania, suszenia i sortowania surowców np. ziaren, aby zagwarantować najwyższą czystość i jednorodną, konkurencyjną jakość oferowanych produktów.

Zapraszamy do współpracy.

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe