...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

HERT Sp. z o.o. sp. k.

Warszawa, 03-231

woj. mazowieckie

Ul. Odlewnicza 4a

Produkty i usługi

Zestaw krajalnica MHS + klipsiarka Hartmann EC101HS Zestaw krajalnica MHS + klipsiarka Hartmann EC101HS Dzielarka do ciasta PARTA U DIREKT 2002 WP Haton Dzielarka do ciasta PARTA U DIREKT 2002 WP Haton Witryny pionowe Longoni Witryny pionowe Longoni

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (24)

Opis działalności

HERT My wiemy jak… sprawić aby Twój produkt był najlepszy!

Nasza firma od 1994 roku intensywnie wspiera rozwój sektora przemysłu spożywczego o w Polsce poprzez wdrażanie nowoczesnych technologii produkcji, często łączących „rzemiosło” z nowoczesnymi technologiami produkcyjnymi.

Rynek spożywczy na Całym Świecie, także w Polsce rozwija się bardzo intensywnie, zmieniają się trendy żywieniowe ludzi, występuje globalna migracja społeczeństw i mieszanie się różnych kultur. Stawia to bardzo wysokie wymagania wobec producentów żywności, którzy muszą nadążać jak i sprostać nowym wyzwaniom płynącym z rynku.

Inwestując z nami, nasi klienci otwierają sobie drzwi do olbrzymiego know-how, posiadanego przez nas a czerpanego również od naszych zagranicznych dostawców, wiedzy technologicznej i wiedzy technicznej związanej z produkcją spożywczą. My podążamy za trendem, pora byś się do nas przyłączył.

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe