...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

CSB-System Polska Sp. z o.o.

Wrocław, 51-107

woj. dolnośląskie

Chorwacka 45

Produkty i usługi

Monitoring pojazdów i optymalizacja tras w Systemie CSB Monitoring pojazdów i optymalizacja tras w Systemie CSB Wartość odżywcza na etykiecie w standardzie oprogramowania CSB Wartość odżywcza na etykiecie w standardzie oprogramowania CSB Oprogramowanie dla obszaru realizacji produkcji Oprogramowanie dla obszaru realizacji produkcji

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (3)

Opis działalności

Od roku 1977 grupa CSB-System wyznacza innowacyjne trendy w zarządzaniu. Obecni jesteśmy w ponad 40 krajach na całym świecie, dostarczając rozwiązania informatyczne klasy ERP dla zakładów przetwórstwa spożywczego i przedsiębiorstw handlowych.

Modułowa budowa Systemu CSB, krótki czas wdrożenia i realizowanie wszystkich wymagań branżowych w standardzie oprogramowania to podstawowe zalety, które przekładają się na szybki zwrot poniesionych nakładów inwestycyjnych (ROI) i przewagę konkurencyjną.

Oprogramowanie kontroluje dodatkowo jakość i pochodzenie towarów, zgodnie z obowiązującymi normami krajowymi i międzynarodowymi. Wszystkie funkcje oprogramowania są dostępne mobilnie jako M-ERP.

 

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe