...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Guz Technika Piekarnicza

Siemianowice Śląskie (Michałkowice), 41-103

woj. śląskie

ul. Budryka 4

Produkty i usługi

Hein ECOSTONE² Hein ECOSTONE² Ubijaczka planetarna GTP SM – 40 L Ubijaczka planetarna GTP SM – 40 L Agregat garowniczy Lillnord PG 100 Agregat garowniczy Lillnord PG 100

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (13)

Opis działalności

Początki firmy GUZ TECHNIKA PIEKARNICZA sięgają 1992 r. Jej założycielem i właścicielem jest Waldemar Guz. Na początku funkcjonowania firmy działalność ukierunkowana była głównie na sprzedaż pieców, maszyn i urządzeń po regeneracji. Dostęp do sprzętu używanego renomowanych firm, umożliwił modernizację wielu zakładom piekarniczym i cukierniczym, których nie stać było na zakup nowych urządzeń. Należy również zwrócić uwagę na to, że sprzęt używany poddawany renowacji przez firmę GUZ TECHNIKA PIEKARNICZA nie odbiegał jeżeli chodzi o funkcjonalność od urządzeń nowych.

W tej chwili oferta naszej firmy obejmuje zarówno urządzenia nowe jak i używane. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firm: Eberhardt Backereitechnik- Niemcy, Hein Backofenbau Luxemburg, Ciberpan - Hiszpania, Hobart- Niemcy, Bertuetti- Włochy Sinmag Europe- Belgia Lillnord - Dania Delta - Niemcy.

Zadania, które stawiamy przed sobą to przede wszystkim świadczenie usług na jak najwyższym poziomie. Fachowy personel przekazuje więc potencjalnym nabywcom jak najwięcej informacji. Sprzęt oferowany przez naszą firmę spełnia obowiązujące normy i przepisy bhp oraz sanitarne.

Na wszystkie urządzenia udzielamy gwarancji oraz zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Sprzedaż połączona jest z dostawą do klienta, montażem, uruchomieniem i próbnym rozruchem. Przy większych projektach, jak na przykład linie technologiczne, technolodzy pomagają tę produkcję wdrożyć. Firma GUZ TECHNIKA PIEKARNICZA Sp. z o.o. posiada także małą piekarnię w Chorzowie, w której każdy zainteresowany klient może zobaczyć, jak pracują oferowane przez firmę urządzenia.

W nawiązaniu do krótkiej charakterystyki firmy chcielibyśmy zaprosić Państwa do odwiedzenia siedziby naszej firmy w Siemianowicach Śląskich przy ul. Budryka 4.

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe