...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Deutsche Backofenbau GmbH

Syców, 56-500

woj. dolnośląskie

ul. Szarych Szeregów 22

Opis działalności

Firma Deutsche Backofenbau GmbH, krótko DEBAG, została założona przez Aloisa Paula Lindera w 1911 roku w Monachium. Własne rozwiązania i przekonanie, aby oferować tylko to, co najlepsze, było podstawową jego zasadą.

W roku 1936 udało się urzeczywistnić ideę pieczenia w piecu z cyrkulacją gorącego powietrza. Właśnie wtedy skonstruowany i zbudowany został pierwszy piec półkowy do wypieku z użyciem strumienia gorącego powietrza. Linder nadał systemowi nazwę MONSUN pochodzącą od nazwy tropikalnego wiatru. System ten został w tym samym czasie opatentowany.

W lipcu 1990 przedsiębiorstwo zostało przejęte przez braci Rothenberger. W 1991 nastąpiło włączenie Backofen-und-Maschinenfabrik GmbH z Bautzen / Sachsen do Grupy Rothenberger. Produkcja została przeniesiona z Monachium do Bautzenw Saksonii. W ten sposób rozpoczął się nowy rozdział w historii firmy.

Dzisiaj DEBAG jest przedsiębiorstwem z 80 pracownikami i 8 praktykantami przy produkcjii montażu, konstrukcji i w biurze, z obrotami rocznymi rzędu 14 mln Euro (2009). 6 przedstawicieli regionalnych, 14 pracowników montażu u klienta oraz 30 firm serwisowych stoi w dzień i w noc gotowych do obsługi klientów w Niemczech oraz za granicą.

Firma Pro Ascobloc Sp. z o.o. jest przedstawicielem DEBAG Deutsche Backofenbau GmbH w Polsce

Rozpoczęcie działalności

1911

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe