...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Tomra Orwak Polska Sp. z o.o.

Łódź, 93-582

woj. łódzkie

ul. Felsztyńskiego 50

Opis działalności

Tomra Collection Solutions (Tomra Orwak Polska Sp. z o.o.) to rozwiązania sprzyjające optymalnemu wykorzystaniu zasobów i tym samym zapewniające efektywną gospodarkę odpadami. Dzięki nam z łatwością połączysz dotychczasową działalność z efektywnym zagospodarowaniem odpadów. Rozwiązania TOMRA prowadzą do poprawy rentowności biznesu klienta oraz redukują jego negatywny wpływ na środowisko naturalne. Asortyment TOMRA Compaction obejmuje łącznie kilkadziesiąt modeli belownic, zautomatyzowanych pras brykietujących i kompaktorów (pras do odpadów mieszanych) prasujących w standardowych pojemnikach na odpady lub do plastikowych worków. Codziennie, dzięki naszym prasom i belownicom, firmy różnych rozmiarów i różnych branż, oszczędzają 50% kosztów gospodarki odpadami. Dzień w dzień nasze belownice pozwalają oszczędzić 20 000 transportów oraz 160 000 litrów paliwa. Nasze automaty reverse vendingowe pozwalają corocznie odciążyć składowiska odpadów z 30 miliardów pustych puszek i butelek. Każdego roku TOMRA inwestuje 8% obrotu w badania i rozwój, dążąc do stworzenia rozwiązań, dzięki którym nie będzie trzeba wybierać między dobrem Ziemi, a postępem gospodarczym. Razem możemy więcej.

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe