...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

JABEX

Bielsko – Biała, 43-300

woj. śląskie

ul. Piekarska 130

Opis działalności

Firma Jabex została założona w 1990 roku i aktualnie jest jednym z liczących się producentów na krajowym i zagranicznym rynku cukierniczo - piekarniczym. Uznanie zdobyliśmy wysoką jakością oferowanych produktów, bardzo szerokim i zróżnicowanym asortymentem oraz spełnianiem oczekiwań i potrzeb klientów. W naszym portfolio znajdą Państwo wiele specjalistycznych produktów: mixy cukiernicze, nadzienia tłuszczowe, owoce w żelu i wiele. Zapraszamy do współpracy. Zalety współpracy z firmą JABEX : • Kompleksowa oferta (ponad 80 produktów), • Wysoka jakość produktów, • Atrakcyjne ceny, • Polityka wyłączności na danym rynku, • Rabat dla klienta (hurtowni) udzielany w dniu sprzedaży, • Polska firma, • Solidność, • Wzajemny szacunek, • Partnerstwo.

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe