czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Hellopak Kocyk&Wspólnicy

Sochaczew, 96-500

woj. mazowieckie

ul.Spartańska 5

Produkty i usługi

Woreczki z nadrukiem Woreczki z nadrukiem Projekty dla Ciebie Projekty dla Ciebie Woreczki bez nadruku Woreczki bez nadruku

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (3)

Opis działalności

Hellopak Kocyk&Wspólnicy - producent opakowań.
Dzięki wysokiej jakości produkcji i obsługi zaufały nam czołowe firmy z branży piekarskiej. Wszystkie pozycje w naszej ofercie produkowane są z materiałów pochodzących od uznanych światowych producentów i liderów w swoich branżach i spełniają najwyższe wymogi jakości, a nasze maszyny zgrzewające są najlepszymi dostępnymi obecnie na rynku.
Pracujemy w certyfikowanym systemie ISO 9001:2008/HACCP
Do produkcji Twoich opakowań używamy najszybszych dostępnych na rynku zgrzewarek do torebek
Zapewniają one Tobie najwyższą jakość opakowań. Jesteśmy gotowi produkować 24 miliony torebek miesięcznie a w przyszłym roku chcemy zwiększyć nasze możliwości do 36 milionów.
Folia używana do produkcji woreczków pochodzi od najlepszych producentów. Używamy specjalnej folii zimowej zapewniającej znacznie większą odporność na niską temperaturę. Standardowo używamy folii o grubości 25 mikronów, ale na zamówienie klienta oferujemy woreczki z folii 30, 35 i 40 mikronowej.
Oferujemy też folię do głębokiego mrożenia do -28 stopni.

Nie masz albo chcesz zmienić logo? Potrzebujesz nowego projektu? Nasi graficy potrzebują tylko kilku dni, żeby przygotować projekty dla Ciebie! Jeśli potrzebujesz inne materiały reklamowe, stronę internetową itp. zrób to wszystko w jednym miejscu!
Rio Creativo czeka na Ciebie.

Kontakt: 501 088 719

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe