...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

APC-BACK EUROP POLSKA Sp.z o.o. sp.k.

Opole, 45-005

woj. opolskie

ul. Budowlanych 4a

Produkty i usługi

Jabłko szarlotkowe APC 3 kg i 10 kg Jabłko szarlotkowe APC 3 kg i 10 kg Wiśnie drążone APC 0,72 kg Wiśnie drążone APC 0,72 kg Skórka pomarańczowa kandyzowana APC 8 kg Skórka pomarańczowa kandyzowana APC 8 kg

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (40)

Filie

Filie:
• APC AGRA - Opole, Wrocław i Częstochowa,
• BMSG - Pawlikowice k/ Wieliczki, Tarnów i Będzin,
• APC DAMON - Kraków,
• GLOBAL - Łódź,
• JUREKO - Zielona Góra i Gorzów Wielkopolski,
• APC KUMA - Bydgoszcz, Elbląg, Kartuzy i Kołobrzeg,
• MOTYL - Bystrzejowice k/Lublina,
• PIEKARZ - Poznań,
• SOJANEX - Szczecin,
• TAJFUN - Rzeszów, Frysztak, Sanok i Tarnobrzeg,
• ZIARNEX - Warszawa (2 oddziały), Białystok, Płock, Siedlce, Suwałki i Elbląg.

Opis działalności

APC-BACK EUROP POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. to grupa polskich hurtowni specjalizujących się w zaopatrywaniu cukierni, piekarni i lodziarni w artykuły do produkcji. Spółka powstała w 1999 roku w Opolu zapraszając do współpracy najbardziej uznane firmy obsługujące ten segment rynku rzemieślniczego.
Obecnie w ramach grupy APC - BACK EUROP działa 11 hurtowni, które wraz ze swoimi oddziałami tworzą sieć 28 ośrodków zaopatrzenia firm z branży piekarsko-cukierniczej na terenie całej Polski.
Wszelkie nasze działania handlowe i marketingowe zostały podporządkowane realizacji misji "STANIA SIĘ WIODĄCĄ GRUPĄ SPECJALISTYCZNYCH HURTOWNI, SPEŁNIAJĄCYCH OCZEKIWANIA SWOICH KLIENTÓW, ODNOŚNIE ICH OBSŁUGI ORAZ JAKOŚCI I CEN PRODUKTÓW".
Dynamiczny rozwój Spółki APC - BACK EUROP jest możliwy dzięki skutecznemu współdziałaniu Członków Grupy oraz kilkudziesięciu dostawców, którzy pozytywnie oceniają naszą działalność.
Hurtownie należące do naszej Grupy posiadają kompleksową ofertę produktów, spełniającą oczekiwania i gusty każdego klienta. Dzięki owocnej współpracy z dostawcami, Członkowie Grupy swoją ofertę budują w oparciu o najnowsze trendy i technologie z branży piekarsko-cukierniczej.
Ambicją naszej firmy jest to, aby środowisko branżowe: piekarze, cukiernicy, producenci lodów jak też nasi dostawcy, postrzegali Spółkę jako rzetelną i profesjonalną organizację, potrafiącą wychodzić naprzeciw oczekiwaniom coraz bardziej wymagającego rynku: po jednej stronie - Klienta i po drugiej - Dostawcy.

 

Zobacz mapę

Do otworzenia plików PDF potrzebny jest Adobe Reader.

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe