...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

MONOO Architecture

Wrocław, 51-354

woj. dolnośląskie

ul. Poleska 47

Opis działalności

Beata Parma-Ciejka

ukończyłam studia na wydziale architektury i urbanistyki politechniki wrocławskiej, a następnie studia podyplomowe na wydziale architektury o specjalizacji projektowanie wnętrz i wzornictwa politechniki śląskiej. Posiadam uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej. Zajmuje się kompleksowym projektowaniem indywidualnych wnętrz jak również wykonywaniem projektów architektoniczno-budowlanych domów jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz obiektów użyteczności publicznej.

Projektowanie to moja pasja. pasja tworzenia przestrzeni do życia dla innych ludzi. wykorzystuje do tego swoją wyobraźnię, wiedzę, doświadczenie oraz umiejętność wsłuchania się w potrzeby Inwestorów. przez lata pracy stworzyłam doskonałą bazę wiedzy o produktach i technologiach, którą z sukcesem wdrażam w życie. moim celem jest projektowanie obiektów budowlanych, wnętrz oraz elementów wyposażenia w taki sposób aby były one funkcjonalne, oryginalne, o niepowtarzalnym charakterze oraz dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Najważniejsze jest dla mnie zaufanie jakim obdarza mnie Inwestor powierzając mi to trudne i bardzo indywidualne zadanie.

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe