czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Modena Mariusz Tokarski

Bielsko-Biała, 43-300

woj. śląskie

Katowicka 80

Filie

w Bielsku Białej, ul. Katowicka 80 tel. 33 812 60 26
w Czechowicach - Dziedzicach, ul. Junacka 12b tel. 32 215 16 16 tel. fax. 32/326 30 37

Opis działalności

PPHU "Modena" powstała w 1991 roku, właścicielami firmy są Aldona i Mariusz Tokarscy. Firma zaczynając swoją działalność od produkcji "Poznańskich Lodów Wyborowych" z biegiem czasu rozszerzała swój asortyment o pozostałe dodatki, aż stała się wiodącą hurtownią specjalizującą się w branży lodziarskiej. Nie ograniczając swojej działalności do jednej gałęzi handlowej podjęliśmy się zaopatrywania zakładów cukierniczych i piekarniczych. Dążąc do profesjonalnej i rzetelnej obsługi naszych klientów, staliśmy się udziałowcem powstałej w 2000 roku spółki GHM co umocniło naszą pozycję na rynku, dzięki czemu kupujemy więcej i taniej. Efektem takich długoletnich działań są korzystne warunki współpracy ze wszystkimi wiodącymi producentami krajowymi i zagranicznymi, którzy gwarantują nam najlepsze ceny swoich produktów. Dzięki czemu staliśmy się przodującą hurtownia na terenie Bielska- Białej, Podbeskidzia oraz Śląska.
Naszym celem jest spełnianie wymagań Klienta poprzez szybkość i solidność jego obsługi, minimalizowanie cen zakupu towarów i zapewnienie stałej pomocy najlepszych technologów w kraju. >Hasło
KOMPLEKSOWE ZAOPATRZENIE CUKIERNI PIEKARNI I LODZIARNI
jakim się posługujemy zobowiązuje nas do ciągłego poszerzania asortymentu i wprowadzaniu zmian w szerokiej gamie towarów, która nieustannie jest weryfikowana przez rynek odbiorców.

Rozpoczęcie działalności

1991

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe