...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Modena Mariusz Tokarski

Bielsko-Biała, 43-300

woj. śląskie

Katowicka 80

Filie

w Bielsku Białej, ul. Katowicka 80 tel. 33 812 60 26
w Czechowicach - Dziedzicach, ul. Junacka 12b tel. 32 215 16 16 tel. fax. 32/326 30 37

Opis działalności

PPHU "Modena" powstała w 1991 roku, właścicielami firmy są Aldona i Mariusz Tokarscy. Firma zaczynając swoją działalność od produkcji "Poznańskich Lodów Wyborowych" z biegiem czasu rozszerzała swój asortyment o pozostałe dodatki, aż stała się wiodącą hurtownią specjalizującą się w branży lodziarskiej. Nie ograniczając swojej działalności do jednej gałęzi handlowej podjęliśmy się zaopatrywania zakładów cukierniczych i piekarniczych. Dążąc do profesjonalnej i rzetelnej obsługi naszych klientów, staliśmy się udziałowcem powstałej w 2000 roku spółki GHM co umocniło naszą pozycję na rynku, dzięki czemu kupujemy więcej i taniej. Efektem takich długoletnich działań są korzystne warunki współpracy ze wszystkimi wiodącymi producentami krajowymi i zagranicznymi, którzy gwarantują nam najlepsze ceny swoich produktów. Dzięki czemu staliśmy się przodującą hurtownia na terenie Bielska- Białej, Podbeskidzia oraz Śląska.
Naszym celem jest spełnianie wymagań Klienta poprzez szybkość i solidność jego obsługi, minimalizowanie cen zakupu towarów i zapewnienie stałej pomocy najlepszych technologów w kraju. >Hasło
KOMPLEKSOWE ZAOPATRZENIE CUKIERNI PIEKARNI I LODZIARNI
jakim się posługujemy zobowiązuje nas do ciągłego poszerzania asortymentu i wprowadzaniu zmian w szerokiej gamie towarów, która nieustannie jest weryfikowana przez rynek odbiorców.

Rozpoczęcie działalności

1991

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe