...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

PHU JAGR Sp. z o.o.

Warlubie, 86-160

woj. kujawsko-pomorskie

ul. Bąkowska 34

Produkty i usługi

Miód naturalny pszczeli nektarowy - wielokwiatowy Miód naturalny pszczeli nektarowy - wielokwiatowy Smak Mistrza Grecki Smak Mistrza Grecki Mini - Miks Mini - Miks

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (11)

Filie

PHU JAGR Plus Sp. z o.o.
81-571 Gdynia
ul. Chwaszczyńska 200 B
tel. +48 58 669 91 73
fax +48 58 669 92 73

Opis działalności

PHU JAGR Sp. z o.o. powstała w 1992 roku i jest firmą ze 100 % polskim udziałem.
Obecnie profil działalności spółki JAGR, w oparciu o dwa nowoczesne zakłady, obejmuje produkcję masła, miksów tłuszczowych i napojów mlecznych oraz produkcję smalcu.
Dzięki dbałości o wysoką jakość surowca oraz zapewnieniu właściwych warunków produkcji i dystrybucji, nasze produkty zyskały klientów na terenie całego kraju.
JAGR, jako nowoczesny zakład produkcyjny, dostarcza na rynek polski produkty o doskonałych walorach smakowych i znakomitej jakości, proponując swoim klientom różnorodną gamę produktów, systematycznie poszerzaną o kolejne propozycje.

Bardzo dobra lokalizacja Warlubia przy drodze krajowej "północ - południe" sprzyja rozwojowi samej firmy oraz pozwala na utrzymanie wysokiego standardu usług logistycznych na terenie całego kraju.

W 2003 roku w spółce JAGR, został wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Jakością, zgodny z normami ISO 9001:2000 oraz HACCP. W dalszym etapie rozwoju, przy jednoczesnej dbałości o standardy jakości spółka JAGR, uzyskała certyfikaty: BRC Global Standard Food oraz certyfikat ISO 22000:2005.

Główną ideą PHU JAGR, przyświecającą Zarządowi Spółki jak i pracownikom, jest: JAGR to wspaniały smak i zadowolenie konsumentów.

Rozpoczęcie działalności

1992

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe