czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

SWEET DECOR

Tarnowskie Góry, 42-605

woj. śląskie

ul. Radzionkowska 62

Dystrybutor firm i marek

DORA, Rose Decor, KRYSPOL, ART DECOR, Dijo, Barbara Luijckx, Bakels, AMBROSIO

Opis działalności

Firma PACH istnieje od 1992 roku na Polskim rynku. Od samego początku nasza firma zajmowała się zaopatrzeniem cukierni w ozdoby na torty. Wraz z wzrostem zapotrzebowania na dekoracje cukiernicze postanowiliśmy poszerzyć naszą działalność o sklep internetowy który z powodzeniem pomaga dekorować ciasta w całej Polsce jak i za granicą.

W prowadzonym przez nas sklepie internetowym znajdziesz:
dekoracje cukiernicze, dekoracje na torty, ozdoby ślubne, dekoracje weselne, przeznaczone do profesjonalnego dekorowania tortów okolicznościowych i weselnych. Dekoracje na tort to nasza specjalność. W naszej ofercie znajduje się w stałej sprzedaży ponad 3000 pozycji. Ozdoby na tort występują w kilku kategoriach:

1.Dekoracje z cukru, to najczęściej róże z cukru, listki z cukru oraz różnego rodzaju figurki wszystkie ręcznie wykonane. Ozdoby na tort z cukru to dodatek, który stworzy piękny i niezapomniany widok oraz smak twoich wypieków.

2.Dekoracje z czekolady to ozdoby wykonane z wysokogatunkowej belgijskiej czekolady. W tym dziale znajdziesz listki, ażurki, serduszka, posypki z tartej czekolady oraz wiele innych ciekawych ozdób umożliwiających piękne dekoracje ciast.

3.Dekoracje opłatkowe występują w postaci róż z opłatka, listków z opłatka oraz różnego rodzaju kwiatuszków przeznaczonych do profesjonalnego dekorowania tortów. W tej kategorii znajdziesz również dekoracje drukowane na opłatku, które w ostatnich latach stały się bardzo popularnym i ciekawym dodatkiem dekoracyjnym.

Nasza firma zajmuje się również sprzedażą hurtową, jesteśmy dystrybutorem firm z poszczególnych branż:
1. Dekoracje cukiernicze
2. Przyprawy i dodatki do pieczenia
3. Bakalie

Cały czas dążymy do bycia jeszcze lepszymi i z wielką przyjemnością czekamy na uwagi i propozycje jak możemy sprawić aby tak się stało.

Rozpoczęcie działalności

1992

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe