...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Global Sp. z o.o.

Łódź, 91-088

woj. łódzkie

ul. Długosza 55

Produkty i usługi

Szkolenia cukiernicze, piekarnicze, dekoratorskie, sugarcrafting, lodziarskie, modelowanie czekolady Szkolenia cukiernicze, piekarnicze, dekoratorskie, sugarcrafting, lodziarskie, modelowanie czekolady

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (1)

Dystrybutor firm i marek

Modecor, Wilton, Dekora, Schneider, Braun, Rose Decor, Master Martini, Tescoma, Fackelmann, Foodcolours, Bakels, Dekorpol, PartyDeco, Godan, Prospona, Lesaffre, Komplet Polska, Credin, CSM, Libella, Alfatec

Opis działalności

Firma GLOBAL powstała w 1991r i od tego czasu nieprzerwanie zajmuje się zaopatrzeniem piekarni, cukierni, lodziarni oraz lokali gastronomicznych. Nasza oferta wciąż wzbogacana jest o nowe propozycje. Posiadamy spełniające najwyższe standardy magazyny, chłodnie i mroźnie. Dysponujemy własnymi, specjalistycznymi samochodami, którymi rozwozimy towar w promieniu 200km. Dzięki wieloletniej współpracy z wieloma producentami zapewniamy wysoką i stałą jakość oferowanych przez nas produktów. Dodatkowo współpracujemy z wieloma partnerami z Unii Europejskiej. Należymy do grupy zakupowej APC-Back Europ, co umacnia i stabilizuje naszą pozycję na polskim rynku i daje nam większe możliwości rozwoju. Zapewniamy profesjonalną obsługę handlową oraz techniczną i technologiczną. Zwyczajem stały się spotkania z naszymi klientami, na których technolodzy prezentują nowości i ciekawe propozycje piekarniczo – cukiernicze. Te spotkania służą również nawiązywaniu bliższych więzi z uczestnikami. Naszym celem jest rozwój, który pomoże naszym klientom w sprawniejszym funkcjonowaniu na rynku. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje współpracy zarówno odbiorców jak i dostawców.

Firma posiada sklep online fabrykacukiernika.pl
tel. 606 569 029
e-mail: biuro@fabrykacukiernika.pl
odbiór własny: pn. - pt. 8.00 - 16.00

FABRYKACukiernika - zaopatrzenie cukierni, piekarni, lodziarni i gastronomii. W swojej ofercie posiadamy dekoracje, ozdoby, dodatki cukiernicze oraz drobny sprzęt piekarski. U nas mogą Państwo kupić wszytko czego potrzebują do ozdobienia tortu urodzinowego, ślubnego, komunijnego, na chrzest i wielu innych.

Posiadamy szeroką gamę barwników spożywczych, sprzęt do sugarcraftingu czyli artystycznego modelowania tortów i muffinek, folie i taśmy ozdobne oraz do czekolady (chocotransfery), opłatki waflowe z bajkami Disneya, formy strukturalne oraz do tworzenia koronek, patery i stojaki do eksponowania wypieków, kwiatki i inne dekoracje cukrowe i waflowe, foremki aluminiowe i inne formy do pieczenia, opakowania, papilotki i ozdobne torebki foliowe na słodycze, nadzienia, kremy, lukry i polewy, masy cukrowe i marcepanowe do obkładania torów, stabilizatory do śmietany, bajeczne świeczki urodzinowe, posypki czekoladowe, cukrowe i waflowe, podkłady i serwetki pod torty, atrapy styropianowe do eksponowania tortów piętrowych, noże piekarskie i cukiernicze, łopatki, wybieraki, rózgi i skrobki, tylki i worki cukiernicze.

Jako nieliczni promujemy zdrowy chleb CZYSTOZIARNISTY bez grama mąki i drożdży, w zestawie z foremką do samodzielnego wypieku.

W tym roku mamy dla Państwa specjalną promocję na drukarkę spożywczą firmy Modecor Decojet A4.
Proponujemy wsparcie technologiczne dla rzemieślników.
Co dwa tygodnie zapraszamy Państwa do korzystania z oferty promocyjnej na wybrane przez nas produkty.

W siedzibie naszej firmy Global w Łodzi organizujemy kursy cukiernicze oraz szkolenia z piekarstwa artystycznego. W roku 2015 oferujemy m. in. szkolenia z dekorowania tortów, które poprowadzi ambasadorka firmy Modecor p. Iga Sarzyńska

Współpracujemy z takimi firmami jak: Modecor, Wilton, Dekora, Schneider, Braun, Rose Decor, Master Martini, Tescoma, Fackelmann, Foodcolours, Bakels, Dekorpol, PartyDeco, Godan, Prospona, Lesaffre, Komplet Polska, Credin, CSM, Libella, Alfatec.

Rozpoczęcie działalności

1991

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe