...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

AKO S.A

Bydgoszcz, 85-744

woj. kujawsko-pomorskie

ul. Startowa 2a

Opis działalności

Firma AKO S.A. jest firma Polską, działającą na rynku od 20lat. Produkujemy wyroby dla piekarstwa, cukiernictwa, lodziarni i gastronomii. Swoja działalnością obejmujemy rynek całej Polski oraz rynki wschodnie jak i Europę. Na rynku polskim zatrudniamy 9 przedstawicieli handlowych oraz 5 prezenterów –piekarzy i deserantów, którzy służą klientom swoją pomocą i wiedzą o produktach. Produkujemy: -Dodatki technologiczne (polepszacze ,zakwasy ,zaciemniacze miękiszu) -Mieszanki piekarskie (mieszanki ziarnowe, posypki oraz koncentraty piekarskie) -Koncentraty ciastkarskie (do ciast drożdżowych , biszkoptowych , biszkoptowo-tłuszczowych, francuskich i półfrancuskich oraz piernikowych) -Nadzienia (masa makowa) -Koncentraty cukiernicze (koncentraty kremów, stabilizatory bitej śmietany) -Koncentraty lodów (lody soft do automatów, lody twarde tzw.świderki do automatów, bazy do lodów rzemieślniczych tzw. gałkowych) -Koncentraty deserów mrożonych (shake, granita w wielu smakach oraz deser jogurtowy) -Owoce Frudecor (wiśnia w żelu 65%, jabłko szarlotkowe 95%) -Koncentraty kulinarne (przekąski, sosy)

Rozpoczęcie działalności

1991

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe