...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

PRPH KANDY

Piotrków Trybunalski, 97-300

woj. łódzkie

Fabryczna 1/3

Produkty i usługi

Żel idealny Żel idealny Karmelowy połysk Karmelowy połysk Termostabilne nadzienia owocowe oraz z kawałkami owoców - Lauretta Termostabilne nadzienia owocowe oraz z kawałkami owoców - Lauretta

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (12)

Opis działalności

PRPH KANDY to nowoczesny polski zakład przetwórstwa owoców oferujący półprodukty dla przemysłu spożywczego. Działamy od 1985 roku. Nasz szeroki asortyment obejmuje różnorodne komponenty owocowe i kremowe: termostabilne nadzienia do ciastek, polewy do lodów, wsady do jogurtów, owoce kandyzowane i inne. MOCNE STRONY FIRMY Opieramy się na prawie 30-letnim doświadczeniu w przetwórstwie owoców. Nasze atuty to: - nowoczesne linie technologiczne - stale udoskonalany park maszyn - wyspecjalizowana kadra - absolwenci chemii spożywczej stale szkolący się w zakresie nowych rozwiązań - szeroka współpraca w zakresie opracowywania produktów obejmująca również doradztwo technologiczne - położenie w centrum Polski - sprawna i elastyczna organizacja dostaw do Klientów z całej Polski i zagranicy - wdrożony system HACCP oraz zasady GHP i GMP Polecamy nasze owocowe i kremowe komponenty dla cukiernictwa, lodziarstwa i mleczarstwa. To najwyższej jakości półprodukty spożywcze, bazujące na owocach lub tłuszczu roślinnym.

Produkty są wystandaryzowane, powtarzalne, przetestowane w najtrudniejszych warunkach, a do tego po prostu bardzo smaczne. Najnowszym proponowanym przez nas produktem są termostabilne nadzienia budyniowe w smakach waniliowym, adwokat, toffi i kukułka. Stabilne w wypieku i szybkim mrożeniu, o idealnej konsystencji i fantastycznym smaku, a przy tym w bardzo konkurencyjnej cenie. Komponenty owocowe na pierwszy rzut oka przypominają dżem. Ściśle kontrolowany proces zaczyna się od wymieszania owoców z cukrem lub słodzikami. W zależności od potrzeby dodawane są zagęstniki, aromaty i barwniki. Taki skład daje praktycznie nieograniczone możliwości stworzenia produktu do sprecyzowanych potrzeb klienta: od płynnych esencji do smakowej wody mineralnej przez gęste wsady do jogurtów po twarde nadzienia do ciast.

Wszystkie nasze produkty przeznaczone są dla przemysłu spożywczego, przede wszystkim cukiernictwa, mleczarstwa i przemysłu lodziarskiego. Przykładowe produkty to kremowe nadzienia budyniowe do ciast, galaretki do ciastek typu "delicja", owocowe nadzienia do pierniczków, aseptyczne wsady do jogurtów, serków, maślanek, toppingi do lodów. Proponujemy wyroby standardowe lub opracowane na zamówienie. Nasz dział badań i rozwoju ma duże doświadczenie we współpracy z klientami i wspólnym opracowywaniu parametrów idealnych do danego zastosowania. Dla Klientów, którzy tego potrzebują gwarantujemy pełną aseptykę.

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe