...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 
rozwiń opcje

Kategorie produktów i usług

Katalog Produktów i Usług

 • Zintegrowane systemy fermentatorów

  Zintegrowane systemy fermentatorów

  Pojedyncze zbiorniki i kompleksowe instalacje do produkcji naturalnych kwasów z dedykowaną automatyką. Zaprojektowane indywidualnie rozwiązania dopasowane do technologii opartej na kulturach starterowych lub własnym zaczątku.

  Automatyczne wytwarzanie i dozowanie kwasu i podmłody o TA 200 z zachowaniem naturalnych procesów fermentacji oraz gwarancją wysokiej jakości. Standardowe pojemności zbiorników: od 350 do 5000 litrów. Systemy automatycznego mycia instalacji.

  Pełna integracja z instalacjami silosowymi – dozowanie w recepturze ciasta zapewnia stabilną jakość i powtarzalność produkcji.

   

     Więcej
  oferta
  sprzedaż
  producent
  Italmarco
  sprzedawca
  Italmarco

  Cena do negocjacji

 • Termocrema (150 l)

  Termocrema (150 l)

  Programowalny pasteryzator gwarantujący najwyższą jakość i powtarzalność produkcji. Wytwarza klasyczne kremy i wiele innych produktów cukierniczych, do gastronomii (sosy mięsne typu ragout, beszamel, polenta), pasteryzuje mieszanki niezbędne do produkcji lodów.
  Zakres zmiany temperatur pracy: od 1 do 105°C. Mieszadło z możliwością poruszania powolnego, szybkiego lub przerywanego, dzięki czemu można dostosować obroty do potrzeb produktu.
  Schładza oraz konserwuje: na zakończenie pasteryzacji, utrzymując „mikrobiostatycznie” pozostałą florę bakteryjną, oraz utrzymuje uzyskane produkty w odpowiedniej temperaturze, przygotowując do ewentualnego pakowania w próżni.
  BMC Polska, 02-467 Warszawa, ul. Stawy 5, tel.: 506 691 996,www.bmcpolska.com


  Więcej
  oferta
  sprzedaż
  producent
  BMC POLSKA
  sprzedawca
  BMC Polska
 • ROLLFIX- klasyka wśród wałkowarek

  ROLLFIX- klasyka wśród wałkowarek

  Wałkowarka  FRITSCH ROLLFIX jest dostępna w wielu różnych wersjach z uwagi na fakt, że każda piekarnia ma swój własny zestaw wymagań w odniesieniu do wydajności i stopnia automatyzacji. Kilka specjalnych modeli o rozszerzonej funkcjonalności (np. formowanie lub cięcie) uzupełnia gamę podstawowych wersji. W ten sposób dostarczamy odpowiednią wałkowarkę do właściwego zadania.

  ROLLFIX zapewnia bardzo delikatną obróbkę ciasta a przez to doskonałą jakość. Niezwykle wytrzymała konstrukcja radzi sobie z największymi obciążeniami podczas ciągłej pracy.

  Maszyna jest również łatwa do czyszczenia dzięki praktycznemu systemowi szybkiego zwalniania naciągu taśm i łatwo dostępnym profilom ze stali nierdzewnej.  Więcej
  oferta
  sprzedaż
  producent
  Multivac/Fritsch
  sprzedawca
  Multivac
 • Linia automatycznego walcowania ciasta Canol

  Linia automatycznego walcowania ciasta Canol

  Linie Canol Compact Laminating przeznaczone są do automatycznego walcowania ciast drożdżowych (piekarskie i cukiernicze), francuskich i półfrancuskich.

  Praca z wykorzystaniem ekstrudera „zero stress” lub ręczne wykładanie bloków ciasta. Podstawowa konfiguracja : walec prasujący, satelita, walec poprzeczny i kalibrator, przemysłowe posypywacze mąki. Skuteczna i delikatna redukcja grubości ciasta bez niszczenia struktury.

  Powtarzalność wagi i jakości produktu przy zwiększonej wydajności. Sterowanie PLC z panelem dotykowym do programowania pracy i diagnostyki. Możliwość integracji z istniejącymi stołami roboczymi.  Więcej
  oferta
  sprzedaż
  producent
  Italmarco
  sprzedawca
  Italmarco
 • Dzielarka do ciast Gostol Kras Integral

  Dzielarka do ciast Gostol Kras Integral

  Dwufunkcyjna dzielarka objętościowa 2-tłokowa dostosowana do podziału ciast pszennych, pszenno-żytnich i żytnich. Dzieli ciasta o wysokiej zawartości mąki żytniej i TA ok. 190. Panel kontrolny dotykowy z PLC Siemens.


  Wersja specjalna z wymiennymi transporterami:
  – praca w linii do chleba lub nakładanie luźnego ciasta wprost do foremek,
  – praca z recepturami,
  – praca z pojedynczymi formami i z zestawami,
  – prosta i szybka zmiana transporterów (wykonanie specjalne),
  – eliminacja pracy ręcznej przy ważeniu i wkładaniu kęsów do foremek,
  – wykonanie Industrial,
  – motoreduktor w układzie napędu (bezobsługowy, autosmarujący).

     Więcej
  oferta
  sprzedaż
  producent
  Italmarco
  sprzedawca
  Italmarco
 • DOMINA

  DOMINA

  Znane z legendarnej niezawodności maszyny serii DOMINA w nowej odsłonie 2022. Spełniają najnowsze normy bezpieczeństwa Unii Europejskiej. Najbardziej przyjazne oprogramowanie.

  Największy wybór akcesoriów pozwalający na konfigurację multidozatora.

  Najkrótszy czas i łatwość mycia.

     Więcej

Produkty promowane

Prezentacja produktów

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe