...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 
rozwiń opcje

Kategorie produktów i usług

Produkty i Usługi

Akademia Umiejętności Barbara

Akademia Umiejętności Inspiracja zaprasza wszystkich pasjonatów cukiernictwa, którzy chcą rozwijać umiejętności, odkryć tajniki czekolady i nowoczesnego cukiernictwa czy poznać aktualne trendy. To nowoczesna i ekscytująca przestrzeń szkoleniowa zaprojektowana z myślą o waszych potrzebach i oczekiwaniach.

Ergonomiczna aranżacja zapewnia niezwykły komfort pracy dla każdego uczestnika kursu. To tutaj eksperci z branży podpowiadają, jak opracować receptury, które łącząc nowatorskie smaki oraz wyszukany design, zachwycają klientów. Przez cały rok w akademii dzielimy się pomysłami, odpowiadamy na pytania, aby wspierać was w codziennej pracy.

Nasze kursy to zajęcia praktyczne obejmujące techniki pracy i receptury. Zajęcia odbywają się w 12-osobowych grupach. Serdecznie zapraszamy na najbliższe szkolenia, ich harmonogram znajdziecie na www.barbara-luijckx.pl.

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe