...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 
rozwiń opcje

Kategorie produktów i usług

Produkty i Usługi

Dekoracje czekoladowe - Folder Celebracje

Komunie, wesela i przyjęcia zbliżają się wielkimi krokami. Aby uczcić te wyjątkowe chwile, marka Barbara Decor przygotowała nowe dekoracje czekoladowe. Herbaciane róże, kulki – matowe i perłowe – w najmodniejszym kolorze roku, brzoskwiniowym z nutką różu, oraz zestaw komunijny, który pomoże wyczarować przepyszne desery.

Sięgnijcie po  najnowszy i inspirujący Folder Celebracje marki Barbara Decor, który zawiera wiele słodkich pomysłów na wyjątkowe okazje. Niech te rodzinne chwile będą pełne smaku, radości i pięknych dekoracji czekoladowych. Odwiedźcie social media firmy Barbara Luijckx, gdzie regularnie  publikujemy filmiki z recepturami „step by step” w duchu najnowszych trendów.

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe