...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 
rozwiń opcje

Kategorie produktów i usług

Produkty i Usługi

Granita Pomorska

Granita to tradycyjny deser włoski pochodzący z Sycylii, coś między sorbetem a lodem. Od niedawna granity są kolejną, ciekawą propozycją dla amatorów zimnych deserów. Gdy tylko zrobi się ciepło kuszą fascynującymi smakami  i bogactwem kolorów.
W gamie tych produktów oferowane są Granity w płynie, które charakteryzują cię łatwością użycia, ładnymi barwami i świetnie skomponowanym smakiem. Wygodna płynna konsystencja pozwala na łatwe zastosowanie tych produktów. Można przygotować z nich nie tylko granitę (1 litr koncentratu na 5 litrów wody ),  ale również napoje chłodzone (1 litr koncentratu na 8 litrów wody).

Do wyboru są trzy smaki: cytrynowy, malinowy i miętowo-jabłkowy. Doskonale orzeźwiają w upalne dni i nie tylko.
Kolejną bardzo smaczną wersją tego napoju mrożonego są Granity: kawowa i o smaku waniliowym. Przyrządza się je na bazie mleka (1 kg koncentratu na 4 litry). Charakteryzują się wyśmienitym, pełnym smakiem. Granity te są alternatywą dla kawy mrożonej czy shake’a.  Rewelacyjne dla amatorów kawy, napojów mlecznych i nie tylko.

Obserwując duże zainteresowanie runku napojami energetyzującymi wprowadzona została Granita energetyzująca. Jest to ciekawa propozycja dla osób poszukujących letniego orzeźwienia. W swoim składzie zawiera taurynę, kofeinę oraz witaminy z grupy B. Smak i kolor są takie jak w popularnych napojach energetyzujących. Rozcieńczenie 1 kg koncentratu na 6 litrów wody.

oferta
sprzedaż
producent
AKO S.A.
sprzedawca
AKO S.A.
stan
nowy

Cena do negocjacji

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe