...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 
rozwiń opcje

Kategorie produktów i usług

Produkty i Usługi

InfoPiek Sprzedaż - program dla piekarni i cukierni

InfoPiek Sprzedaż to kompletny program dla piekarni i cukierni, zarządzający kwestiami sprzedaży, finansów, logistyki oraz analiz. Jego system oparty jest na nowoczesnej technologii Microsoft Visual FoxPro i jest w stanie pracować na własnej bazie danych, jak i na dowolnej bazie przy wykorzystaniu sterownika ODBC. Powiązany z takimi produktami jak InfoPiek Mobile, Hurtownia danych, Sklepy własne czy InfoTrans Ekspedycja swoją, szybkością oraz niezawodnością potrafi umiejętnie zarządzać miejscem sprzedaży, a jego warianty dostosowane są indywidualnie do wszelkich potrzeb użytkownika, dzięki czemu program przystosowany jest do każdej piekarni oraz cukierni.

Z pomocą InfoPiek Sprzedaż łatwo kontrolować funkcjonowanie biznesu, a także sprawdzenie ważnych informacji, do których należy między innymi prognoza sprzedaży. Produkt cechuje się przetwarzaniem takich danych jak przyjęcie i wydanie towaru z magazynu, rozchód wewnętrzny, zakup towarów obcych, stany magazynowe czy kartoteka wyrobów. System posiada również swoją wersję "mini" - InfoPiek Mini to program sprzedaży w wersji na jedno stanowisko obsługi.

Wersje programu

 • Infopiek Mini
 • Infopiek Standard
 • Infopiek Pro
 • Infopiek Mini-Max
 • Infopiex Max


Wersja "Mini" - posiada tylko program Infopiek Sprzedaż w wersji do 1 stanowiska obsługi. Nie posiada modułu rozrachunków (Finanse), obsługi sklepów własnych, możliwość założenia 50 kartotek wyrobów oraz 50 odbiorców.

 

oferta
sprzedaż
producent
Viking
sprzedawca
Viking
stan
nowy
Kup teraz!

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe