...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 
rozwiń opcje

Kategorie produktów i usług

Produkty i Usługi

Piec konwekcyjny Minimat 43 S

Wymiary: wysokość/szerokość/długość: 550 x 600 x 700 mm
Powierzchnia wypiekowa: 0,46 m2 (obliczeniowa)
Liczba komór / poziomów: 3 półki/blach
Wymiary blach: 440x350
Zakres temperatur: max 250°C
Moc pieca: 3,1 kW
Źródło energii: elektryczny
Zużycie energii: brak danych
Waga: 52-54 kg (w zależności od wersji wyposażenia)

Dodatkowe informacje: Piec Minimat 43 S – najmniejszy piec konwekcyjny Wiesheu. Jego kompaktowe rozmiary, zasilanie 230V, wbudowany zbiornik wody do zaparowania, w połączeniu z wysoką wydajnością, pozwalają na prowadzenie wypieku na sklepach gdzie do tej pory nie było to możliwe. Piec Minimat można łączyć z innymi piecami tworząc zestawy Vario, uzyskujemy wtedy większą elastyczność i wydajność oszczędzając miejsce na sklepie. Piec Minimat może być ustawiony na podstawie lub garowni, uzyskujemy w ten sposób zintegrowany system do rozrostu i wypieku ciasta na miejscu w sklepie. Dwa warianty systemów sterowania: Clasic lub Comfort zapewniają, że obsługa pieca jest dziecinnie prosta nawet dla mniej doświadczonego użytkownika. W połączeniu ze sterowaniem Comfort piec Minimat może być wyposażony w zamek bezpieczeństwa umożliwiający ustawienie i bezpieczną pracę pieca również w strefie obsługi klienta. Podwójnie przeszklone drzwi pieca zapewniają bezpieczeństwo, oszczędność energii, eksponując jednocześnie produkty wypiekane w piecu. Zoptymalizowany przepływ powietrza w komorze pieczenia, zaparowanie natryskowe oraz rewersyjny wentylator zapewniają doskonałe wyniki pieczenia. Piec Minimat może być opcjonalnie wyposażony w okap ze skraplaczem pary, wtedy cała para powstająca w piecu jest skraplana i odprowadzana do kanalizacji – nie ma konieczności prowadzenia oddzielnych kanałów wentylacyjnych.

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe