...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 
rozwiń opcje

Kategorie produktów i usług

Produkty i Usługi

Sterowniki

Tworzenie sterowników dla procesów technologicznych to jedna z podstawowych działalności naszej firmy. Oferujemy szeroką gamę sterowników czasowych do uruchamiania procesów w różnych konfiguracjach czasowych. Dodatkowo oferujemy sterowniki dedykowane zrealizowane do sterowania określonymi procesami np. suszenie drewna. Jeżeli istnieje potrzeba wykonania indywidualnego sterowania jakiegoś procesu lub urządzenia zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Chętnie podejmiemy się realizacji każdego interesującego projektu.

 

Sterownik termoprasy przeznaczony do sterowania pracą prasy do przenoszenia nadruków na tekstylia. Sterownik reguluje temperaturę termoprasy oraz realizuje funkcje czasowe wspomagające proces wykonywania termonadruków.

 

Wielofunkcyjny sterownik pieca piekarniczego. Sterownik pozwala na niezależne sterowanie temperaturą dwóch pokładów pieca, sterowanie zaparowanie, programowanie parametrów wypieku oraz możliwość sterowania oświetleniem i wentylatorem.

 

Sterowniki wytwarzania zakwasu przeznaczone do sterowania urządzeniami wytwarzającymi zakwas chlebowy. Utrzymuje odpowiednie warunki dla powstawania zakwasu, steruje pompą oraz mieszadłem.

oferta
sprzedaż
producent
Teldream
sprzedawca
TELDREAM s.c.
stan
nowy

Cena do negocjacji

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe