...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Najlepsze produkty do lodów i kawy zebrane w jednym katalogu! Zapraszamy do zapoznania się z przeglądem „Mistrz Branży poleca – kawa i lody w Twojej cukierni, kawiarni i lodziarni”. Lodowo-kawowe szaleństwo uważamy za rozpoczęte! W naszej specjalnej strefie prezentujemy sprzęt do kawy i lodów, np.maszyny i  urządzenia do lodów, automaty do bitej śmietany, ale także produkty do wytwarzania lodów, jak musy, cukier, sosy czy granity. Urozmaicenie oferty swojego lokalu na sezon 2014 warto rozpocząć od zapoznania się produktami dostępnymi na rynku.

Asortyment, który znajdą Państwo na naszej stronie, cały czas jest poszerzany o nowe pozycje, dlatego warto odwiedzać nas co jakiś czas i śledzić nowości, proponowane przez firmy.

Zapraszamy: Mistrz Branży poleca – kawa i lody w Twojej cukierni, kawiarni i lodziarni.

Producenci i dystrybutorzy