czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy


Kategorie Ogłoszeń Drobnych

Ogłoszenia drobne - bezpłatne

sprzedam/wynajmę lokal/zakład/sklep

Wynajem budynku piekarni wraz z sklepem

 Przedstawiamy Państwu ofertę wynajęcia budynku produkcyjno-handlowego o powierzchni użytkowej 268 m2, posadowionego na działce o powierzchni 766 m2 oraz dodatkowo pusta sąsiednia działka o powierzchni 1200 m2  z aktualną decyzją o umiejscowieniu bezpośredniego zjazdu z jednej z głównych dróg wjazdowych do Wrześni – co pozwala na powiększenie istniejącego parkingu o ok 25 miejsc. Nieruchomość położona przy drodze asfaltowej w rozpoznawalnym punkcie ( jedna z dwóch najbardziej rozpoznawalnych  piekarni w Wrześni  )

 Do końca 2015 roku funkcjonowała z powodzeniem jako zakład piekarniczo-cukierniczy wraz z sklepem. Działalność została zakończona z przyczyn zdrowotnych poprzedniego właściciela. Budynek ponadto nadaje się do prowadzenia szeroko pojętej działalności gospodarczej, m.in.: handel ,usługi, produkcja, gastronomia.

 Budynek parterowy z 2006 roku -  zbudowany docelowo jako piekarnia z sklepem ( nie ma problemu z uzyskaniem pozytywnych  opinii p.poż oraz z sanepidu w celu kontynuowania działalności ), pełne media , ogrzewanie gazowe, monitoring.

 Cena za 1 miesiąc najmu: 7500 zł + VAT + opłaty (prąd, woda, śmieci, podatek). Wymagana kaucja

 

 

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe