czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 
rozwiń opcje

Terminy wydarzeń branżowych

Terminarz wydarzeń branżowych

 • 3. edycja Celebrity Meeting

  Prezentacje
  termin
  lokalizacja
  Warszawa
  zasięg
  ogólnopolski

  11 października br. Akademia Mistrza ZT Kruszwica S.A. organizuje trzecią edycję Celebrity Meeting. Będzie to kolejna okazja do spotkania z wybitnym cukiernikiem oraz poznania tajników jego pracy.

  Tym razem gościem Akademii Mistrza będzie Jordi Bordas – hiszpański cukiernik, wizjoner, twórca metody pracy, która zrewolucjonizowała współczesne cukiernictwo.

  Bordas już jako mały chłopiec poznał warsztat i podstawy pracy w piekarni swoich rodziców. Międzynarodową sławę przyniosło mu zwycięstwo w Mistrzostwach Świata w Cukiernictwie w 2011 roku. Od tego czasu jego kariera nabrała tempa. Zaczął badać i rozwijać autorską metodę B·Concept, której wierny jest do dzisiaj. W 2015 roku Jordi Bordas otworzył własną szkołę cukiernictwa w Viladecans.

  Podczas wizyty w Polsce hiszpański mistrz cukiernictwa zaprezentuje autorską metodę B·Concept, która polega na kreowaniu lżejszych i zdrowszych przepisów przy jednoczesnej intensyfikacji smaku głównych składników. Receptury wymyślane są od podstaw, a produkty dobierane tak, aby stworzyć stabilną i smakowitą teksturę ciasta.

  Więcej szczegółów na: www.akademiamistrza.pl

  Dokładna lokalizacja

  Hotel Brant****, Warszawa

  Strona internetowa

  http://www.akademiamistrza.pl/warsztat-mistrza/events/spotkanie-z-maestro/

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe