czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 
rozwiń opcje

Terminy wydarzeń branżowych

Terminarz wydarzeń branżowych

 • Antonio Bachour Masterclass (szkolenie demonstracyjne)

  Szkolenia
  termin
  lokalizacja
  Łódź
  zasięg
  lokalny

  Już w styczniu 2018 do Polski przyjedzie legenda światowego cukiernictwa - Anotnio Bachour. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzieli się podczas 3 dni szkoleń w Ashanti School w Łodzi. Zapisy trwają!

  Początek nowego roku to doskonały czas na podjęcie ciekawych wyzwań i zdobycia nowych umiejętności oraz wiedzy. To wszystko będzie w zasięgu ręki tych, którzy zdecydują się na styczniowe szkolenie w Ashanti School w Łodzi, które poprowadzi sam Antonio Bachour. Pochodzący z Portoryko pastry chef jest właścicielem Bachour Bakery w Miami, autorem trzech cenionych publikacji, a także zdobywcą licznych nagród. A przede wszystkim legendą współczesnego cukiernictwa, który zaraża pasją do cukiernictwa, eksperymentów i poszukiwaniem doskonałego smaku.

  W Łodzi Antonio Bachour pokaże jak tworzyć mistrzowskie torty, monoporcje, tarty i desery. Uczestnicy mogą wybrać szkolenie demonstracyjne lub formę praktycznych warsztatów.

   

  Program:

  • Zephyr Caramel Entremet

  • Bahibe Petit Gateau

  • Lemon Basil Tart

  • Panna Cotta Verrine with Citrus Jam

  • Strawberry Raspberry Tart

  Termin: 12 stycznia 2018

  Czas: 8 h

  Miejsce: Łódź, ul. Sienkiewicza 82/84

  Cena: 800 zł

  Uwaga! Szkolenie będzie prowadzone w języku angielskim - tłumaczenie na język polski zapewnione. Liczba miejsc ograniczona (24 uczestników).


   

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe