czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 
rozwiń opcje

Terminy wydarzeń branżowych

Terminarz wydarzeń branżowych

 • BAKEPOL 2019

  Targi
  termin
  do
  lokalizacja
  Kraków
  zasięg
  ogólnopolski

  Targi Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego BAKEPOL zadebiutują w Krakowie. Do tej pory przez wiele lat odbywały się w Lublinie, a jeszcze wcześniej w Kielcach. Jednak po dogłębnym przeanalizowaniu aktualnej sytuacji w branży oraz po skonsultowaniu najbardziej dogodnej lokalizacji z ekspertami sektora piekarsko-cukierniczego organizatorzy zdecydowali się przenieść wydarzenie do Krakowa.

  – Kraków to jedno z polskich miast najsilniej kojarzących się z wyśmienitym piekarnictwem i cukiernictwem – mówi Joanna Jasińska, dyrektorka targów BAKEPOL. – Będąc w Krakowie, właściwie na każdym kroku spotykamy piekarnie i cukiernie mogące pochwalić się wysokiej jakości produktami. Tę wysoką jakość pragniemy również widzieć jako nieodłączną część targów BAKEPOL. M.in. dlatego, po konsultacji z ekspertami branży i ze stale współpracującymi z nami firmami postanowiliśmy siódmą edycję wydarzenia zrealizować w tym właśnie mieście.

  BAKEPOL to targi dla przemysłu piekarskiego i cukierniczego organizowane co dwa lata na zmianę z poznańską Polagrą Tech. Oferta targowa obejmuje maszyny i urządzenia, komponenty do piekarstwa oraz cukiernictwa, urządzenia chłodnicze, aparaturę kontrolno-pomiarową, asortyment BHP, a także środki transportu. Najbliższa, 7. edycja odbędzie się 12-14 września 2019 r. w Krakowie.

  Więcej informacji na www.bakepol.pl

  Wszystkie informacje o BAKEPOL 2019 >>

  Dokładna lokalizacja

  Kraków

  Kontakt

  tel. +48 61 869 2000
  info[małpa]mtp.pl

  Strona internetowa

  http://www.bakepol.pl/

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe