czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 
rozwiń opcje

Terminy wydarzeń branżowych

Terminarz wydarzeń branżowych

 • Bakepol 2017

  Targi
  termin
  do
  lokalizacja
  Lublin
  zasięg
  ogólnopolski

  Targi Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego Bakepol, odbędą się w terminie 9-12 2017 roku i to będzie pierwsze miejsce, gdzie po raz pierwszy zostaną zaprezentowane klientom trendy i produkty na 2018 rok.

  Międzynarodowe Targi Poznańskie, które są organizatorem targów Bakepol, po edycji 2015, przeprowadziły ankietę wśród klientów, którzy zdecydowaną większością opowiedzieli się właśnie za Lublinem, jako miastem, w którym chcą, aby odbywały się targi w latach nieparzystych.

  - Nasze działania opieramy zawsze o znajomość branży i opinię naszych partnerów biznesowych. Dlatego pytamy o zdanie, szanujemy je i realizujemy targi tak, aby stworzyć optymalne warunki do pozyskiwania przez wystawców nowych klientów. – mówi Joanna Jasińska, Dyrektor Targów. – A Lublin? Dogodne i dostępne miejsce do handlu
  ze wschodem. Ponadto przepiękne i przyjazne miasto, a po rozmowach i ankiecie, którą przeprowadziliśmy okazało się, że to ulubione miejsce na jesienną wystawę.

  W kooperacji z ukraińskim biznesem piekarskim
  Już teraz, na rok przed wydarzeniem, prowadzone są rozmowy i spotkania z największym na Ukrainie stowarzyszeniem piekarzy oraz centrami dystrybucji dla piekarni i cukierni, gdzie podejmowane działania mają skutkować stworzeniem zainteresowanym klientom ze wschodu możliwości dotarcia na targi w Lublinie.

  Zainteresowanie jest ogromne. Widać to także po aktywności i ilości zapytań klientów
  z Białorusi, Ukrainy i Rosji, które otrzymujemy bezpośrednio, ale również dzięki nawiązaniu współpracy z największym międzynarodowym centrum współpracy e-commerce. Odzew na kampanie newsletterowe i mailingowe jest znakomity już na rok przed targami Bakepol.

  Promocja dla wystawców podczas targów Polagra Tech 2016
  Międzynarodowe Targi Poznańskie przygotowały promocję dla klientów, która obowiązywać będzie przez wszystkie dni targów Polagra Tech (25-29 września br.). Pierwszego dnia targów na  stoiska dostarczone zostaną foldery i formularze zgłoszeń na Targi Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego Bakepol w Lublinie. Firmy, które zamówią powierzchnię wystawienniczą na targi  Bakepol 2017 lub pakiet Bakepol 2017 i Polagra Tech 2018 otrzymają w ramach opłaty rejestracyjnej Standard usługi z pakietu opłaty rejestracyjnej Premium. Tym samym klienci zyskają dodatkową reklamę oraz przywileje, których nie obejmuje wersja Standard. Zysk finansowy dla przedsiębiorstwa to realne 2265 zł netto, a w praktyce szeroka promocja oraz udogodniania.

  Warto już dziś pomyśleć o przyszłości i oszczędzić. Smak na 2018 rok będzie w Lublinie
  i tylko tam będzie można dokonać premiery oferty swojej firmy, na którą już dziś czekają klienci

  Wszystkie informacje nt. Bakepol 2017 >>

  Dokładna lokalizacja

  Targi Lublin ul. Dworcowa 11, 20-406 Lublin

  Kontakt

  http://www.mtp.pl/all/pl/kontakt/

  Strona internetowa

  http://www.bakepol.pl/pl/

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe