czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 
rozwiń opcje

Terminy wydarzeń branżowych

Terminarz wydarzeń branżowych

 • Dni otwarte w Polmarkusie

  Dni otwarte
  termin
  do
  lokalizacja
  Pyskowice
  zasięg
  ogólnopolski

  W dniach 19-20.09.2017 odbędzie się w Pyskowicach XVII edycja Dni Otwartych firmy Polmarkus. Niezmiennie od lat ambicją organizatora jest zaprezentowanie odwiedzającym najnowszych trendów, technologii i rozwiązań dedykowanych dla piekarni, cukierni, lodziarni, kawiarni i gastronomii.

  Tegoroczna edycja będzie rekordowa pod względem zaplanowanych pokazów, prezentacji i prelekcji. W czasie dwóch dni, ponad 80 wystawców zaprezentuje się na niemal 3000m2 powierzchni wystawienniczej, prowadząc liczne degustacje i pokazy.

  Rekordowo długa będzie również lista gości specjalnych, którzy zaprezentują się w czasie Dni Otwartych. Francesca Speranza, Cristiano Cremaschi, Luca Bernardini czy Bruno Buletti to tylko niektórzy mistrzowie cukierniczy, których pokazy będzie można oglądać w Pyskowicach.

  W programie wydarzenia bardzo wiele miejsca poświęcono na prezentacje najnowszych trendów piekarniczych. Zaprezentowane zostaną nowe receptury i propozycje na rozszerzenie oferty punktów piekarniczo-cukierniczych. Zwieńczeniem całości będą premiery nowych mieszanek funkcjonalnych, które doskonale wpisują się w panującą modę na zdrowe odżywianie.

  Nie zabraknie oczywiście rozbudowanej strefy w której zaprezentują się producenci maszyn i urządzeń.  Już dziś wiadomo, że pokazane zostaną nowości, które do tej pory nie były w Polsce prezentowane.

  Dni Otwarte dobywają się w dniach 19-20.09.2017, od 10.00  do 16.00
  Wstęp na Dni Otwarte jest darmowy – żeby odebrać swoje zaproszenie swoje zaproszenie prosimy o kontakt:

   

  Dokładna lokalizacja

  Pyskowice, ul. Wyszyńskiego 62

  Kontakt

  Tel. 32 301 91 00

  e-mail: handel@polmarkus.com.pl

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe