...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 
rozwiń opcje

Terminy wydarzeń branżowych

Terminarz wydarzeń branżowych

 • Joga Festiwal

  Imprezy
  termin
  do
  lokalizacja
  Wierchomla
  zasięg
  lokalny

  Ruszyły zapisy na Joga Festiwal. VI Górski Maraton Jogi w Wierchomli (Małopolska), który odbędzie się 23-26 sierpnia. Impreza organizowana w malowniczym miejscu z widokiem na góry jest skierowana do wszystkich, którzy chcą żyć zdrowo, zadbać o swój umysł i ciało i aktywnie spędzić czas. Do akcji włączył się Mistrz Branży :)

  Po raz kolejny Joga Festiwal. VI Górski Maraton Jogi przyciągnie osoby z całej Polski, które łączy idea zdrowego trybu życia i zamiłowanie do aktywnego wypoczynku. W tym roku przyciągnął też redakcję Mistrza Branży! Dlaczego? Obok 4-dniowych warsztatów jogi, m.in. pod okiem Wiktora Morgul­ca, znanego i doświadczonego trenera, na uczestników czekają ciekawe spotkania i inspirujące przeżycia, w tym kulinarne.

  Swo­ją obecność potwierdziło wiele znanych osób. W tym roku Ambasadorami wydarzenia są m.in. medalistka olimpijska Oktawia Nowac­ka, dietetyczka i autorka książki „Wege. Die­ta roślinna w praktyce” mgr inż. Iwona Ki­bil, trener Szymon Urban (znany jako „Muły i Brokuły”), a także pisarka Katarzyna Ener­lich. Już w pierwszym dniu zachętą do przej­ścia w inny wymiar życia będzie spotkanie z Żanetą Geltz, redaktor naczelną magazy­nu „Hipoalergiczni” i założycielką Stowarzy­szenia Happy Evolution Global Association, propagującego minimalistyczny styl życia, nawiązywanie prawdziwych relacji z ludźmi i czerpanie radości z prostoty. Na tym nie koniec atrakcji.

  – Tegoroczny harmonogram poszerzyliśmy przede wszystkim o zajęcia dotyczące zdro­wego żywienia – informuje Helena Chmie­lewska, specjalistka ds. mediów i marketingu Joga Festiwalu. VI Górskiego Maratonu Jogi w Wierchomli i dodaje: – Stawiamy na promo­cję kuchni roślinnej ze względu na jej właści­wości, a także etyczny wymiar. Naszą intencją jest pokazanie zdrowej alternatywy, a nie wy­wieranie presji, dlatego dla gości hotelowych w menu dostępne będą również mięso, jaj­ka i nabiał. Wiemy, że każdy, kto spróbuje wegańskich posiłków przygotowanych przez naszych ekspertów, na długo pozostanie pod wrażeniem bogactwa ich smaków.

  Przez wszystkie dni Festiwalu będzie działać sekcja Vege Kulinaria, na której nie zabrak­nie warsztatów z Violettą Domaradzką i Ro­bertem Zakrzewskim („Kuchnia nie tylko dla joginów, czyli jak czerpać siłę z roślin”), au­torami książek kulinarnych, biegaczami ultra i pomysłodawcami Biegu Wegańskiego. Nut­kę szaleństwa przy wspólnym przygotowy­waniu zdrowych słodkości zapewni Małgorza­ta Sobczyk z Fundacji Szczęśliwi Bez Cukru, a Magda „Surojadek” Olszewska zaprosi do „Blendowania dla Zdrowia i Urody!”

  Organizatorami festiwalu są:

  • kompleks narciarsko-turystyczny Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla – czyli Sta­cja Narciarska Dwie Doliny Muszyna­-Wierchomla i ***Hotel Wierchomla Ski & SPA Resort
  • portal Joga-Joga.pl – pierwszy ogólno­polski serwis internetowy poświęcony jodze i zdrowemu stylowi życia.

  Rejestracja: maratonjogi.pl/zgloszenie/
  Fanpage: www.facebook.com/JogaFestiwal

   

  Dokładna lokalizacja

  Wierchomla

  Kontakt

  helena@jogafestiwal.pl

  Strona internetowa

  http://maratonjogi.pl/zgloszenie/

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe