czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 
rozwiń opcje

Terminy wydarzeń branżowych

Terminarz wydarzeń branżowych

 • Kiermasz cukierniczy „Na Słodko”

  Inne
  termin
  do
  lokalizacja
  Ostróda
  zasięg
  lokalny

  Kiermasz cukierniczy Na Słodko to nowe wydarzenie w katalogu wydarzeń Expo Mazury w Ostródzie. Odbędzie się w dniach 22-23.04.2017. Organizatorzy planują stworzyć przestrzeń, w której królować będą czekolada, ciasteczka, cukierki, lizaki babeczki.

  Kiermasz cukierniczy Na Słodko jest wydarzeniem o zasięgu regionalnym, skierowanym do mieszkańców Ostródy, Warmii i Mazur, regionów sąsiadujących. Wezmą w nim udział wystawcy produkujący wszelkie słodkości, cukiernicy, manufaktury, poszukujący klientów indywidualnych.

  Wydarzeniu patronują: Burmistrz Miasta Ostróda, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego oraz POLBISCO - Stowarzyszenie Polskich Producentów Wyrobów Czekoladowych i Cukierniczych.

  Organizatorzy planują liczne atrakcje: odwiedzający będą mogli wziąć udział w warsztatach cukierniczych czy obejrzeć pokaz przygotowania naturalnych lodów wg tradycyjnych receptur. Dla wystawców udział w Na Słodko będzie okazją do wypromowania swoich produktów, znalezienia nowych odbiorców, sprzedaży produktów na stoiskach.
  Kiermasz cukierniczy Na Słodko to również okazja do smakowitego, atrakcyjnego, rodzinnego spędzenia czasu. Dzieci do lat 7 mają wstęp bezpłatny, a ceny biletów wstępu są symboliczne.

  Więcej informacji o Na Słodko oraz towarzyszącym mu Festiwalu Smaków można znaleźć na stronie: www.kiermaszeostroda.pl

  Dokładna lokalizacja

  Ostróda
  podczas Mazury HoReCa
  Grunwaldzka 55, 14-100

  Strona internetowa

  https://www.facebook.com/events/1901752406725304/

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe